Nové SSD disky od Patriotu se snaží být nejlevnější na trhu

Tagy:  patriot, ssd, cena, ssd disky, ps-100

Společnost Patriot, která je nepříliš známým výrobcem hardwaru, především pamětí, USB disků a pevných disků se chystá představit novou sérii SSD disků, PS-100. Disky mají mít kapacitu od 32 do 256 GB a mají patřit mezi nejlevnější výrobky na trhu.

Konkrétněji budou v prodeji tyto verze: 32 GB, 64 GB, 128 GB a 256 GB. Cena nejlevnější 32 GB verze se bude pohybovat zhruba okolo velice zajímavých 2 400 Kč, nejdražší 256 GB verze pak vyjde přibližně na 18 725 Kč.

Jde o standardní 2,5 " disky s 64 MB cache. Maximální rychlost čtení dat je dána 210 MB/s, maximální rychlost zápisu dosahuje 150 MB/s. Navíc se snaží být uživatelsky přívětivé ještě po jedné stránce – nemají totiž nijak velkou spotřebu. Při provozu by se měla spotřeba pohybovat okolo 5,3 W, v pohotovostním režimu si vyžádá pouhých 0,5 W.

Patriot PS-100 jsou kompatibilní se všemi systémy Microsoft, mimo Windows 7.

Zdroj: Patriotmem.com

Novinka Nové SSD disky od Patriotu se snaží být nejlevnější na trhu byla publikován 22. listopadu 2009 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!