SSD Secure ExpressCard s 256-bitovým AES šifrováním

Tagy:  karta, SSD Secure ExpressCard, ExpressCard, express karta, verbatim, data, ukládání, bezpečnost

Že bezpečnost vašich dat je hodně důležitá je jasné, a proto jsou vyvíjeny neustále nové druhy zabezpečení. Nově představená SSD Secure ExpressCard od Verbatimu dostala do vínku zabezpečení v podobě hardwarového 256-bitového AES šifrování. Karta se tak stala prvním SSD ExpressCard produktem na světě, který má zmiňované šifrování.

Bezpečnost dat je navíc zajištěna i funkcí, kdy po 10 neúspěšných pokusech o zadání hesla je uložený obsah smazán. Zajímavá je i funkce hesla pro návštěvníky – pokud někomu toto heslo sdělíte, dostane se jen na Vámi vybraná data. Nic víc se mu nezobrazí.

SSD Card

SSD Card

SSD Secure ExpressCard vydrží i hodně necitelné zacházení, navíc nemá příliš velkou spotřebu, takže šetří baterii notebooku. Při používání není potřeba nic instalovat, karta je totiž vybavena technologií plug and play.

SSD Secure ExpressCard bude prodávána ve dvou kapacitách, 32 GB a 16 GB. „Větší“ verze bude stát 3 159 Kč, ta menší potom 1 859 Kč, jde o doporučené ceny. Karta je plně kompatibilní s operačními systémy Microsoft Windows a Vista.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka SSD Secure ExpressCard s 256-bitovým AES šifrováním byla publikován 22. listopadu 2009 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!