Prodeje Blu-ray médií stoupají

Pokud uvažujete o zakoupení Blu-ray mechaniky nebo přehrávače je právě v blízké budoucnosti nejlepší doba pro nejvýhodnější nákup. Díky stále většímu rozmachu této technologie se daří tlačit cenu jak za média, tak za přehrávače stále níž. To znamená především velkou úsporu financí.

Podle aktuálního průzkumu, který byl zaměřen především na trh v USA, Evropě a Japonsku stoupl prodej disků zhruba o 183 % od začátku tohoto roku. Navíc je zde dobrá zpráva, výrobci těchto médií by neměli být v dohledné době ve ztrátě, očekává se totiž, že prodej dále poroste.

Zajímavý je odhad ceny jednoho média na trhu v USA. Tam totiž stojí jeden disk zhruba pět dolarů, což je okolo devadesáti korun. Analytici však očekávají, že do tří let tato cena spadne až na jeden dolar a padesát centů, čímž by mohl začít Blu-ray silně konkurovat CD médiím.

Jak je tedy vidno, ekonomická krize nemá na prodejnost zrovna v tomto oboru příliš velký vliv.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Prodeje Blu-ray médií stoupají byla publikován 25. listopadu 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!