Atlas.cz má nový design

Tagy:  atlas.cz, centrum.cz, atlas, centrum, seznam, design, css3, styl

Webový portál Atlas.cz má nový design. Atlas dříve patřil mezi jedny z nejvýznamnějších českých vyhledávačů, po tom, co zaujal první místo Seznam.cz se Atlas.cz stále více vytrácel do pozadí, následně ho koupila společnost Centrum Holdings. Od té doby jeho tržní podíl slábne.

Design celkově lze shrnout jako o dost jednodušší, to se projevilo především v mnohem rychlejším načítání stránek a celkově rychlejší práci. Pro zdrojový kód domovské stránky byla využita technologie CSS3 (styly třetí generace). V prostředí tuzemského internetu se vášnivě diskutuje o tom, jestli není nový design jednoduchý až příliš, zatím je ale spíše slyšet víc chvály než výčitek.

Na začátku tohoto roku změnilo design i známější Centrum.cz, záhy se stala velice populární novinka Multimail, která umožňuje sjednocení různých mailových schránek do jedné. Zlepšila se i provázanost s různými online službami, jako je Wikipedia nebo Youtube.

Atlas.cz funguje od roku 1997, nový design by měl ukončit dohady, které se vyrojily hlavně v poslední době, ty tvrdily že dny Atlasu jsou sečteny a portál zanikne.

Zdroj: Atlas.cz

Novinka Atlas.cz má nový design byla publikován 24. listopadu 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!