Kingston - zabezpečený USB flash disk DT Locker+

Tagy:  kingston, disky, usb, flash, zabezpečení, DataTraveler Locker+

Společnost Kingston se rozhodla přinášet svým zákazníkům co největší bezpečí jejich dat. K tomu slouží mnoho technologií, pro nový USB flash disk Kingston DataTraveler Locker+ byla použita 256bitová AES šifra a také funkce, kdy při 10 zadáních špatného hesla se automaticky vymažou všechna uložená data.

„V čase, kdy se snižují IT rozpočty, nabízí tento USB flash disk společnostem řešení, které je nejen cenově dostupné, ale poskytuje i klidné vědomí ze zabezpečení mobilních dat. DataTraveler Locker+ šifruje 100 procent uložených dat a je k dispozici za cenu, která je velice atraktivní pro všechny společnosti, které mají co do činění s politikou firemní bezpečnosti.“ řekl k novince Marcin Gaczor z Kingstonu.

DISK

DISK

Nový USB disk je dostupný ve čtyřech kapacitách, 4 GB, 8 GB, 16 GB a 32 GB

Disk má rozměry 65,76mm x 17,98mm x 10,7mm a je kompatibilní se všemi operačními systémy společnosti Microsft, počínaje Windows 2000 a konče Windows 7. Zabudována je i podpora pro Mac OS X.

4 GB verze disku stojí 474 Kč, 32 GB pak 3420 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Kingston - zabezpečený USB flash disk DT Locker+ byla publikován 23. listopadu 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...