Jak to bude s tablety od Applu?

Tagy:  apple, tablet, displej, LG, oled, led, prodeje

Fanoušci „jablíček“, kteří se těšili na nové tablety si budou muset ještě chvíli počkat. Problém je v tom, že kvůli výměnám a úpravám některých dílů, se posune zahájení prodeje až na druhou půlku příštího roku.

Největší problémy dělá výběr displeje. Apple se totiž rozhodl zařadit příští rok do prodeje i verzi s 9,7" OLED obrazovkou, které vyrábí LG Display. Problém je ve vysoké ceně, aktuálně totiž stojí 9,7" OLED displej okolo pěti set dolarů, což rozhodně není málo. Podle analytiků by se však měla cena v průběhu doby velice rychle snižovat, není však jisté jak moc, a jak rychle. Tablet by měl být vyráběn ve třech společnostech – Pegatron Technology, Quanta Computer a Foxconn Electronics.

Samozřejmě bude nabízena i varianta s 10,6" LCD displejem, který je oproti OLEDu o dost levnější. Výsledná cena, by měla být okolo 2000 dolarů za celé zařízení v OLED verzi, verze LCD bude stát asi polovinu.

Apple zatím poodkryl jen specifikace displejů, další informace zveřejněny nebyly.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Jak to bude s tablety od Applu? byla publikován 25. listopadu 2009 v 23.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!