Obamův mikroblog na Twitteru je podvod

Tagy:  barack, obama, prezident, usa, twitter, sítě, blog

Americký prezident Barack Obama si utrhl pěknou ostudu. Při své návštěvě Číny se totiž přiznal k tomu, že jeho blog na síti Twitter nespravuje on sám, ale většinou nechává psát někoho jiného. Přiznání vyvolalo velkou nelibost mezi jeho fanoušky.

Obamův mikroblog patří prakticky k nejpopulárnějším na Twitteru, je na něj připojena okolo 2,7 milionů fanoušků. Na blogu měl Obama prezentovat své zajímavé zážitky, myšlenky, aktivity a názory. Zajímavé je, že blog prezidenta patří k verifikovaným, tedy je oficiálně ověřený. To velice rychle vyvolalo dohady nad tím, kdo vlastně místo Obamy na blog přispívá. Objevily se názory, že to může být jeho manželka, sekretářka, popřípadě někdo jiný z Demokratické strany. Navíc byly prý některé příspěvky účelně upravované tak, aby vyzněly co nejlépe.

Je jasné, že přiznáním si Obama u svých fanoušků příliš nepolepšil, i když při rozhovorech s Čínskými studenty řekl, že podporuje nové technologie a je jejich velkým fanouškem. Sám je prý však příliš nemotorný, aby se snažil pronikat do nich hlouběji.

Zdroj: Guardian.co.uk

Novinka Obamův mikroblog na Twitteru je podvod byla publikován 26. listopadu 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Wikipedia online encyklopedie
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!