Nové iMacy asi mají nekvalitní displeje

Apple by měl nejspíše více kontrolovat výrobky, které se dostávají k zákazníkům. V poslední době jsou totiž hlášeny problémy s počítačem iMac, konkrétně s 27" displeji. Problémy se ukazují veskrze dva, buďto je obrazovka poškozená už při předání přístroje, nebo displej po delším používání problikává, nebo má tzv. mrtvé body.

Původ problémů je neznámý, objevily se dohady, například o tom, že obrazovky mohly být poškozeny při přepravě. Chyba se projevuje tím, že obraz vypadává, jak můžeme vidět například na videu jednoho nespokojeného zákazníka. Otazníkem je i možná chyba v grafické kartě, nejspíše v nějaké vadné sérii, protože jinak se takové problémy u výrobků Applu neobjevují. S reklamacemi však nebývá problém, Apple je v pořádku akceptuje a vyřizuje je relativně dosti rychle.

Nové iMacy, které mají 21,5" a 27" obrazovky se širokoúhlými 21,5“ a 27“ obrazovkami se sice prodávají již od konce října, nyní jsou však vybavovány čtyřjádrovými procesory Core i5 a i7. iMacy mají 4 GB RAM DDR3 operační paměť a pevný disk s kapacitou 1 TB.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Nové iMacy asi mají nekvalitní displeje byla publikován 28. listopadu 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Smajlíci
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Katastrální mapy online
  6. Adobe Acrobat reader 8 cz
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!