Nové iMacy asi mají nekvalitní displeje

Tagy:  imac, apple, chyba, displej, reklamace, problém, problikávání, obraz

Apple by měl nejspíše více kontrolovat výrobky, které se dostávají k zákazníkům. V poslední době jsou totiž hlášeny problémy s počítačem iMac, konkrétně s 27" displeji. Problémy se ukazují veskrze dva, buďto je obrazovka poškozená už při předání přístroje, nebo displej po delším používání problikává, nebo má tzv. mrtvé body.

Původ problémů je neznámý, objevily se dohady, například o tom, že obrazovky mohly být poškozeny při přepravě. Chyba se projevuje tím, že obraz vypadává, jak můžeme vidět například na videu jednoho nespokojeného zákazníka. Otazníkem je i možná chyba v grafické kartě, nejspíše v nějaké vadné sérii, protože jinak se takové problémy u výrobků Applu neobjevují. S reklamacemi však nebývá problém, Apple je v pořádku akceptuje a vyřizuje je relativně dosti rychle.

Nové iMacy, které mají 21,5" a 27" obrazovky se širokoúhlými 21,5“ a 27“ obrazovkami se sice prodávají již od konce října, nyní jsou však vybavovány čtyřjádrovými procesory Core i5 a i7. iMacy mají 4 GB RAM DDR3 operační paměť a pevný disk s kapacitou 1 TB.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Nové iMacy asi mají nekvalitní displeje byla publikován 28. listopadu 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!