Učitelka sváděl mladistvého na Facebooku

Tagy:  facebook, sex, učitelka, mladiství, vězení, velká británie, svádění

Velkou Británií hýbe skandál jedné učitelky náboženství, která se snažila svést patnáctiletého studenta. Madeleine Martin si na Facebooku vyhlédla jednoho svého žáka, kterého nejdříve zahrnovala dary, byla ochotná mu koupit nový mobilní telefon, zaplatit tetování a kupovala mu spoustu drahého oblečení.

Martinová, které je 39 let, je rozvedená a vychovává dvě dcery u soudu řekla, že prý vztah byl obou stranný a její student se nijak nebránil, naopak mu dárky působily „upřímnou radost“. Celý skandál se provalil po tom kdy se chlapec s celým trápením svěřil doma matce. S Martinovou měl mít sex, když poslala své dvě dcery ven, aby s chlapcem byla doma sama.

Facebook logo

Facebook logo

Podle soudu se na chlapci projevuje velké psychické trauma. Ze školy musel odejít, jednak kvůli názorům ostatních žáků, ale také proto, že údajně ztratil zájem o své koníčky a o studium. Chlapec je v péči psychologů, Martinová zřejmě skončí ve vězení.

Zdroj: Timesonline.co.uk

Novinka Učitelka sváděl mladistvého na Facebooku byla publikován 28. listopadu 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...