Učitelka sváděl mladistvého na Facebooku

Velkou Británií hýbe skandál jedné učitelky náboženství, která se snažila svést patnáctiletého studenta. Madeleine Martin si na Facebooku vyhlédla jednoho svého žáka, kterého nejdříve zahrnovala dary, byla ochotná mu koupit nový mobilní telefon, zaplatit tetování a kupovala mu spoustu drahého oblečení.

Martinová, které je 39 let, je rozvedená a vychovává dvě dcery u soudu řekla, že prý vztah byl obou stranný a její student se nijak nebránil, naopak mu dárky působily „upřímnou radost“. Celý skandál se provalil po tom kdy se chlapec s celým trápením svěřil doma matce. S Martinovou měl mít sex, když poslala své dvě dcery ven, aby s chlapcem byla doma sama.

Facebook logo

Facebook logo

Podle soudu se na chlapci projevuje velké psychické trauma. Ze školy musel odejít, jednak kvůli názorům ostatních žáků, ale také proto, že údajně ztratil zájem o své koníčky a o studium. Chlapec je v péči psychologů, Martinová zřejmě skončí ve vězení.

Zdroj: Timesonline.co.uk

Novinka Učitelka sváděl mladistvého na Facebooku byla publikován 28. listopadu 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!