Velký test antivirů z AV-Comparatives.org

Není potřeba nějak zdůrazňovat, že funkční antivir je velkým kladem při obraně počítače před různým škodlivým softwarem. Jak ale poznat ten špatný antivirový program, od těch lepších? S tím může pomoct test ze stránek http://av-comparatives.org/.

Testu se zúčastnilo šestnáct antivirů, podle výsledků jsou děleny do kategorie ADVANCED+ a STANDARD. Ty s kategorií ADVANCED+ disponují nejlepší ochranou vůbec, ty programy, které dostaly hodnocení STANDARD patří také k dobrým, ale z nějakého důvodu nedosáhly na vyšší příčku.

U antivirů se navíc určovala míra falešných detekcí, tedy tzv. planých poplachů, kdy antivir hlásí vir, který ale v počítači není. Ze známějších antivirů dopadl velice dobře Microsoft Security Essentials, špatně na tom není ani český Avast!.

Zdroj: AV-comparatives.org

Novinka Velký test antivirů z AV-Comparatives.org byla publikován 2. prosince 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!