Neznámá Kohjinsha představuje další dvoudisplejový notebook

Tagy:  notebook, dva displeje, gadget, displej, kohjinsha

Takřka neznámá firma Kohjinsha se chystá uvést na trh další dvoudisplejový notebook. Právě dvoudisplejové notebooky se nyní začínají čím dál tím více prosazovat, a i když zatím nemůžou plně konkurovat „obyčejným“ přístrojům, dokáží si najít své kupce.

Notebook s modelovým označením DZ6KHE16E patří do modelové série Kohjinsha DZ Series, poprvé byl představen na veletrhu CEATEC, kde se o něm nejdříve mluvilo jako o možném konceptu, ale nějaké velké naděje do něj vkládány nebyly, to se však změnilo.

Systém zobrazení je vyřešen tak, že se jeden displej zasouvá pod ten druhý, oba mají úhlopříčku 10,1" a rozlišení je 1024×600. Notebook je vybaven procesorem Athlon Neo MV-40 s frekvencí 1,6 GHz, operační paměť je v základu pouze 1 GB, což možná někoho zamrzí, paměť však jde rozšířit. Pevný disk sice není příliš velký (160 GB), na běžné využívání by ale měl stačit.

Dále výrobce sáhl po grafické kartě ATI Radeon HD 3200, celek doplnil technologií WiFi, webkamerou a čtečkou paměťových karet. I přes dva displeje by měla baterie vydržet v provozu okolo čtyř a půl hodiny.

Cena by měla být těsně před hranicí 20 000 Kč.

Zdroj: Akihabaranews.com

Novinka Neznámá Kohjinsha představuje další dvoudisplejový notebook byla publikován 1. prosince 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!