Toshiba a čtyři nové notebooky

Tagy:  toshiba, satellite, toshiba satellite, notebooky, WIndows 7

Toshiba se rozhodla rozšířit svoji řadu notebooků Satellite Pro. Jde o modely Satellite Pro U500, Satellite Pro 550 a Satellite Pro L500. Z hlediska rozměrů je každý model jiný, prvně jmenovaný má úhlopříčku 13,3", druhý 17,3" a třetí 15,6".

Zákazník má při zájmu o přístroje relativně velkou možnost výběru různých hardwarových součástí. Na výběr jsou tedy procesory Intel Core2 Duo, AMD Turion II Ultra, AMD Turion II, AMD Athlon II, grafické karty ATI Mobility Radeon HD 4570, HD 4650, HD 3200 nebo NVIDIA GeForce G210M. Pevný disk bude 500 GB u všech tří verzí, u operační paměti je možné vybrat její velikost až do 4 GB.

Toshiba Satellite

Toshiba Satellite

Všechny modely jsou vybaveny DVD mechanikou, WIFi, čtečkou paměťových karet a samozřejmě operačním systémem. Ten je řešen tak, že při zakoupení počítače dostanete instalační CD s OS Windows 7 Professional a DVD, které může být využito při zpětném přechodu k Windows XP Pro.

Ceny sice nejsou ještě známé, všechny tři modely ale budou k dispozici do konce tohoto roku.

Zdroj: Presslounge.toshi­ba.eu

Novinka Toshiba a čtyři nové notebooky byla publikován 3. prosince 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...