Facebook má stále více registrovaných, Zuckerberg oslovil uživatele dopisem

Tagy:  facebook, dopis, bezpečnost, lidi, region, sociální síť, síť, zuckerberg

Globální sociální síť Facebook překročila hranici 350 miliónů zaregistrovaných profilů, to však dělá některým lidem těžkou hlavu. Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg se proto rozhodl oslovit všechny uživatele Facebooku dopisem, ve kterém nastínil změny, kterým bude oblíbená sociální síť podrobena.

Velká pozornost se bude věnovat především bezpečnosti. Mezi největší kroky v této oblasti patří rozbití „regionálních sítí“, které byly oblíbeny především v Asii. Regionální sítě teď budou začleněny do hlavní sítě Facebooku. Rovněž Zuckerberg slíbil novinky ve fungování profilů, zde má jít především o možnost nastavit si, jaké informace chci poskytnout lidem, kteří mě neznají a našli si mně ve vyhledávání. Bude tak možné o sobě prozradit jen jméno a místo narození, ale také můžete bodovat, když uveřejníte i jak často chodíte na toaletu.

Mezi další informace, které se můžete v dopisu dočíst je především upřesnění termínu změn, měly by probíhat od začátku příštího roku, navíc zřejmě bude nutné občas Facebooku „prominout“ některé problémy technického charakteru.

Zdroj: Blog.Facebook.com

Novinka Facebook má stále více registrovaných, Zuckerberg oslovil uživatele dopisem byla publikován 4. prosince 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!