Nová verze vypalovacího programu Nero

Společnost Nero přišla s novou verzí svého největšího a nejúspěšnějšího produktu – vypalovacího balíčku Nero. Nové Nero 9 se vyznačuje několika zvláštnostmi a novinkami, které si blíže specifikujeme.

Hlavní novinkou Nera je možnost sledovat televizi. Samozřejmě musíte mít podporovanou TV kartu, seznam podporovaných tipů je relativně rozsáhlý. Další zajímavou novinkou, která určitě mnoha uživatelům chyběla je možnost odstraňovat z nahraného záznamu reklamu. Lepší bude také práce se záznamy v HD, nově přibyla možnost vkládat videa, nebo obrázky na servery jako Youtube.com, nebo MySpace.

nero logo

Omezená trial verze na patnáct dní je k dispozici zdarma, plnou verzi lze zakoupit za 59.99 Eur. Lze si také dokoupit k programu rozšíření, které umožňuje práci s Blu-ray disky.

Zdroj: Nero.com

Novinka Nová verze vypalovacího programu Nero byla publikován 30. září 2008 v 05.55. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!