Nová verze vypalovacího programu Nero

Společnost Nero přišla s novou verzí svého největšího a nejúspěšnějšího produktu – vypalovacího balíčku Nero. Nové Nero 9 se vyznačuje několika zvláštnostmi a novinkami, které si blíže specifikujeme.

Hlavní novinkou Nera je možnost sledovat televizi. Samozřejmě musíte mít podporovanou TV kartu, seznam podporovaných tipů je relativně rozsáhlý. Další zajímavou novinkou, která určitě mnoha uživatelům chyběla je možnost odstraňovat z nahraného záznamu reklamu. Lepší bude také práce se záznamy v HD, nově přibyla možnost vkládat videa, nebo obrázky na servery jako Youtube.com, nebo MySpace.

nero logo

Omezená trial verze na patnáct dní je k dispozici zdarma, plnou verzi lze zakoupit za 59.99 Eur. Lze si také dokoupit k programu rozšíření, které umožňuje práci s Blu-ray disky.

Zdroj: Nero.com

Novinka Nová verze vypalovacího programu Nero byla publikován 30. září 2008 v 05.55. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!