Nová verze vypalovacího programu Nero

Společnost Nero přišla s novou verzí svého největšího a nejúspěšnějšího produktu – vypalovacího balíčku Nero. Nové Nero 9 se vyznačuje několika zvláštnostmi a novinkami, které si blíže specifikujeme.

Hlavní novinkou Nera je možnost sledovat televizi. Samozřejmě musíte mít podporovanou TV kartu, seznam podporovaných tipů je relativně rozsáhlý. Další zajímavou novinkou, která určitě mnoha uživatelům chyběla je možnost odstraňovat z nahraného záznamu reklamu. Lepší bude také práce se záznamy v HD, nově přibyla možnost vkládat videa, nebo obrázky na servery jako Youtube.com, nebo MySpace.

nero logo

Omezená trial verze na patnáct dní je k dispozici zdarma, plnou verzi lze zakoupit za 59.99 Eur. Lze si také dokoupit k programu rozšíření, které umožňuje práci s Blu-ray disky.

Zdroj: Nero.com

Novinka Nová verze vypalovacího programu Nero byla publikován 30. září 2008 v 05.55. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!