Opera Mini 5 a Mobile 10 Beta 2

Opera konečně spustila druhé betaverze prohlížečů, které jsou určeny pro mobilní telefony a smartphony. Jde o programy Opera Mini 5 a Opera Mobile 10. Největšími novinkami je například nový manažer stahování a hlavně podpora technologie Opera Link.

Opera Link je zajímavým upgradem, který například umožňuje synchronizovat data z desktopu a mobilního telefonu, pokud jsou přístroje propojeny a je na nich účet aplikace Link, dále se uživatelé dočkají nového uživatelského rozhraní, ve kterém by měla být hlavní doménou jednoduchost. Dále láká podpora dotykového ovládání a spouštění více stránek současně na jednom přístroji.

Úplnou novinkou jsou funkce Speed Dial a Opera Turbo, které zvyšují rychlost prohlížeče a množství přenesených dat díky komprimaci přes proxy server.

Nové betaverze můžete stahovat ze stránek Opery.

Zdroj: Opera.com

Novinka Opera Mini 5 a Mobile 10 Beta 2 byla publikován 7. prosince 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!