Opera Mini 5 a Mobile 10 Beta 2

Opera konečně spustila druhé betaverze prohlížečů, které jsou určeny pro mobilní telefony a smartphony. Jde o programy Opera Mini 5 a Opera Mobile 10. Největšími novinkami je například nový manažer stahování a hlavně podpora technologie Opera Link.

Opera Link je zajímavým upgradem, který například umožňuje synchronizovat data z desktopu a mobilního telefonu, pokud jsou přístroje propojeny a je na nich účet aplikace Link, dále se uživatelé dočkají nového uživatelského rozhraní, ve kterém by měla být hlavní doménou jednoduchost. Dále láká podpora dotykového ovládání a spouštění více stránek současně na jednom přístroji.

Úplnou novinkou jsou funkce Speed Dial a Opera Turbo, které zvyšují rychlost prohlížeče a množství přenesených dat díky komprimaci přes proxy server.

Nové betaverze můžete stahovat ze stránek Opery.

Zdroj: Opera.com

Novinka Opera Mini 5 a Mobile 10 Beta 2 byla publikován 7. prosince 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!