BitTorrentový klient Xunlei předstihl v oblíbenosti uTorrent

Pokud využíváte BitTorrent sítě, jistě jste pomalu poodhalili taje různých klientů pro tyto sítě. Až doposud patřil k nejoblíbenějším klientům masově využívaný uTorrent, nyní se však situace změnila podle posledních průzkumů si uživatelé nejvíce oblíbili čínský prográmek Xunlei.

Dle posledního průzkumu serveru Ezrss.it si první tři příčky v oblíbenosti drží zmiňovaný Xunlei, těsně následovaný uTorrentem, na třetím místě je Azureus, čtvrtý pak klient Mainline a pátý je BitComet. A jak statistiky vznikly? Šlo o to, sledovat po dobu jednoho týdne tři trackery: OpenBittorrent, PublicBitTorrent a Denis Stalker. V řeči čísel to pak znamená, že Xunlei byl využit pro stahování celkem ve 104 717 386 případech (29,3%), uTorrent zaznamenal 92 086 035 využití (25,7 %) a Azureus 86 055 354 (24 %).

Za prvenstvím Xunleie stojí především to, že je z Číny, využívá ho tedy velké množství tamějších uživatelů. Xunlei vyvíjí společnost Xunlei Networking Technologies, dokonce byl pro něj vyvinut i vlastní protokol.

Zdroj: Ezrss.it

Novinka BitTorrentový klient Xunlei předstihl v oblíbenosti uTorrent byla publikován 8. prosince 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Už vás nebaví malá klávesnice v Android telefonu? Řekněte: „OK Google“
  3. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Smajlíci
  10. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!