Dell představuje CULV notebook, cena je závratně nízká

Tagy:  vostro, notebook, dell, culv, procesor, platforma, cena, novinky

Nový notebook od společnosti Dell, Vostro V13 má dvě nejdůležitější specifika – jednak je založen na platformě Intel CULV, ale také, a co je hlavní má extrémně nízkou cenu. Navíc nejde o žádný přehnaně velký výmysl, Vostro V13 má tloušťku pouze 16,5 mm a váží zhruba kilo a půl. Úhlopříčka displeje je 13,3", displej je matný, takže nemusíte mít strach, že by jste při používání notebooku venku nic neviděli.

Srdce, tedy procesor je velice variabilní, lze použít například procesor SU3500 nebo SU7300 od Intelu. Grafická karta je integrovaná, X4500MHD také od Intelu. Pro uložení dat slouží harddisky s kapacitou od 160 do 500 GB. Kapacita operační paměti se vyšplhala ke 4 GB. Jinak má notebook celkem standardní příslušenství, takže webkamera, čtečka paměťových karet, USB porty, slot pro Express a samozřejmě audio vstup/výstup.

Vostro V13

Vostro V13

Vostro V13 bude dodáváno na přání zákazníka s operačním systémem Windows 7, Windows Vista, Windows XP nebo Linux, konkrétně distribuce Ubuntu. Cena CULV novinky je velice přijatelných 450 dolarů (7650 Kč).

Zdroj: Ap.dell.com

Novinka Dell představuje CULV notebook, cena je závratně nízká byla publikován 10. prosince 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!