Nejvýkonnější notebook na světě nyní s šestijádrovými procesory a DX 11 grafickou kartou Ati HD5870 GDDR5.

Tagy:  goldmax, notebook, herní notebook, hry, výkon, výkonné počítače

Pravděpodobně byl opět pokořen rekord v kategorii Nnejvýkonnější notebook na světě. Představila ho společnost Goldmax a dostal jméno Goldmax Panther i7. Jeho hlavním lákadlem bude zřejmě velká nabídka šestijádrových procesorů a grafická karta Ati HD5870 GDDR5.

Panther i7 dostane procesor Intel Core i7 s označením Bloomfield. Je v nich použita architektura Nehalem, nejvýkonnější procesor má číslo 920 a dokáže vyvinout frekvenci až 3,33 GHz. Doslova bizarně pak zní skutečnost, že notebook je možné osadit operační pamětí s kapacitou až 12 GB. Grafické karty budou na výběr dvě, kromě již zmiňovaného modelu od ATI je to i Nvidia, konkrétně tři různé modely – GTX 260M, GTX 280M a Quadro FX 3800M.

Dedikovanou grafickou kartu bude možné volit mezi Nvidia GTX 260M, GTX 280M a v lednu nově také nejvýšší model profesionálních grafických karet Nvidia Quadro FX 3800M. Výkonné grafice musí odpovídat i LCD panel, ten je buďto v provedení WSXGA+ 1680×1050 nebo WUXGA 1920×1200.

Pokud potřebujete pro práci hodně volného místa na disku, i zde je řešení, notebook „uživí“ až ti pevné nebo SSD disky, maximální kapacita je 1,92 TB.

Bohužel váha není zanedbatelná, dosahuje 5,5 Kg. Cena za nejnižší verzi je 49 995 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nejvýkonnější notebook na světě nyní s šestijádrovými procesory a DX 11 grafickou kartou Ati HD5870 GDDR5. byla publikován 14. prosince 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!