Symantec představil novou produktovou řadu Norton 2009

Společnost Symantec představila po dvou měsících, od vydání betaverze, vydání ostré verze produktové Norton 2009. Tento produkt obsahuje Norton AntiVirus 2009 a balík Norton Internet Security 2009. Hlavní zlepšení produktu je v jeho rychlosti, což bylo velmi kritizováno. Uživatelům je také slibováno, stejně jako u každé nové verze, že byl přepracován systém kontroly tak, aby jste nebyly rušeni při aktivitě na počítače, např. hraní her.

Norton má také novou technologii Norton Insight, která dokáže z rozsáhlých záplav aktualizací, aktualizovat jen nejrizikovější problémy; lepší správu black a white listů a mnoho dalšího.

Zdroj: Oficiální webové stránky

Novinka Symantec představil novou produktovou řadu Norton 2009 byla publikován 30. září 2008 v 16.30. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!