Obří notebook od Toshiby

Tagy:  toshiba, satellite, toshiba satellite, notebooky, WIndows 7

Standardní velikost displeje notebooku pro běžné používání je zhruba do 15". Toshiba však představila Satellte P500, nový notebook, který velikostí své „obyčejné“ bratry převyšuje. Jeho displej má totiž 18,4", navíc je vybaven integrovaným přijímačem televizního signálu. Poměr stran je 16:9, rozlišení 1680×945.

Toshiba se rozhodla sáhnout po procesoru Intel Core 2 Duo, RAM paměť má kapacitu až 8GB, a pevné disky jsou opravdovou lahůdkou, dle výběru je totiž možné osadit notebook až 1 TB disky. V notebooku je integrovaná numerická klávesnice, navíc má touchpad funkcí vícedotykového ovládání, které dokáže podstatně zjednodušit práci.

Potěší technologie REGZA-Link, což zajišťuje ovládání notebooku dálkovým ovladačem, podobně jako u televize. Ovladač má osm tlačítek, které se dají libovolně naprogramovat, popřípadě jsou předprogramovány pro přístup k nejpoužívanějším funkcím.P500 navíc spotřebuje extrémně malé množství energie. K dostání by měl být ještě před koncem tohoto roku. O ceně se zatím spekuluje.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Obří notebook od Toshiby byla publikován 20. prosince 2009 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...