Obří notebook od Toshiby

Standardní velikost displeje notebooku pro běžné používání je zhruba do 15". Toshiba však představila Satellte P500, nový notebook, který velikostí své „obyčejné“ bratry převyšuje. Jeho displej má totiž 18,4", navíc je vybaven integrovaným přijímačem televizního signálu. Poměr stran je 16:9, rozlišení 1680×945.

Toshiba se rozhodla sáhnout po procesoru Intel Core 2 Duo, RAM paměť má kapacitu až 8GB, a pevné disky jsou opravdovou lahůdkou, dle výběru je totiž možné osadit notebook až 1 TB disky. V notebooku je integrovaná numerická klávesnice, navíc má touchpad funkcí vícedotykového ovládání, které dokáže podstatně zjednodušit práci.

Potěší technologie REGZA-Link, což zajišťuje ovládání notebooku dálkovým ovladačem, podobně jako u televize. Ovladač má osm tlačítek, které se dají libovolně naprogramovat, popřípadě jsou předprogramovány pro přístup k nejpoužívanějším funkcím.P500 navíc spotřebuje extrémně malé množství energie. K dostání by měl být ještě před koncem tohoto roku. O ceně se zatím spekuluje.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Obří notebook od Toshiby byla publikován 20. prosince 2009 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!