MSI X600 Pro, notebook zahalen tajemstvím

Tagy:  MSI, X600, notebook, počítač, CULV, procesor

Připravovaná novinka X600 Pro od společnosti MSI, je i přes pomalé uveřejňování informací neustále zahalena mnoha otazníky. Má jít o 15,6" notebook, s rozlišením displeje 1366×768, založen na platformě CULV, váha je zhruba 2 kila a rozměry 39,2×25,5×2,5 cm.

Dokonce už bylo poodhaleno i tajemství hardwaru, grafická karta ATI Mobility Radeon HD 4330 s 512 MB pamětí by měla zabezpečit relativně dobrý výkon i trochu náročnějším hrám. RAM paměť novinky je zatím na 4 GB. Pevný disk má mít kapacitu až 640 GB, zřejmě půjde o 2,5" SATA disk. WiFi, dva porty USB, eSATA port, čtečka karet a Bluetooth nesmí chybět.

MSI X600 Pro, notebook zahalen tajemstvím (http://www.swmag.cz)

X600 Pro má být dodáván s šesti nebo devíti článkovou baterií. Bohužel ale není známé to nejdůležitější a to je cena a dostupnost na trhu. Mluví se o tom, že by k notebooku měl být dodávány předinstalovaný operační systém Windows 7, jaká ale bude skutečnost je zatím ve hvězdách.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka MSI X600 Pro, notebook zahalen tajemstvím byla publikován 15. prosince 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!