Kdo bodoval na Youtbe?

Již se blíží konec roku a i na YouTube se po uplynulých měsících rekapituluje. Proto vznikl také žebříček videí, které byly zobrazeny nejvícekrát a vznikl i žebříček nejvyhledávanějších výrazů, které uživatelé zadávali.

Přes 120 miliónů zhlédnutí má video úspěšné zpěvačky, která vyhrála britskou pěveckou soutěž Susan Boyle. Ta dokonce vydala album I Dreamed A Dream, které se stalo nejprodávanějším britským debutem. Druhé v žebříčku je poněkud netradiční video, nazvané David after dentist, je v něm natočen mladý chlapec, který je pod vlivem utěšujících léků po stomatologickém zákroku. Těžko říct, proč má video 37 miliónů shlédnutí. Konečně třetí video je ze svatby, svatebčani na něm tančí. Má 33 miliónů zobrazení.

YouTube logo

YouTube logo

Vyhledávané výrazy hojně korespondují s celosvětovým děním a různými významnými událostmi. Proto se například v černu a červenci nejvíce hledaly slova „michael jackson thriller“ a „michael jackson“, za tento měsíc se nejvíce vyhledávalo spojení „Tiger Woods“.

Zdroj: Khabrein.info

Novinka Kdo bodoval na Youtbe? byla publikován 21. prosince 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!