Kdo bodoval na Youtbe?

Tagy:  youtube, videa, sdílení, nejvýhledávanější, oblíbenost, zpěváci, jackson, video

Již se blíží konec roku a i na YouTube se po uplynulých měsících rekapituluje. Proto vznikl také žebříček videí, které byly zobrazeny nejvícekrát a vznikl i žebříček nejvyhledávanějších výrazů, které uživatelé zadávali.

Přes 120 miliónů zhlédnutí má video úspěšné zpěvačky, která vyhrála britskou pěveckou soutěž Susan Boyle. Ta dokonce vydala album I Dreamed A Dream, které se stalo nejprodávanějším britským debutem. Druhé v žebříčku je poněkud netradiční video, nazvané David after dentist, je v něm natočen mladý chlapec, který je pod vlivem utěšujících léků po stomatologickém zákroku. Těžko říct, proč má video 37 miliónů shlédnutí. Konečně třetí video je ze svatby, svatebčani na něm tančí. Má 33 miliónů zobrazení.

YouTube logo

YouTube logo

Vyhledávané výrazy hojně korespondují s celosvětovým děním a různými významnými událostmi. Proto se například v černu a červenci nejvíce hledaly slova „michael jackson thriller“ a „michael jackson“, za tento měsíc se nejvíce vyhledávalo spojení „Tiger Woods“.

Zdroj: Khabrein.info

Novinka Kdo bodoval na Youtbe? byla publikován 21. prosince 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...