Koupí rusové Seznam.cz?

Nedávno se v prostředí našeho internetu objevily informace, že o vyhledávač Seznam.cz mají zájem zahraniční firmy. I když samotný vlastník Seznamu Ivo Lukačovič, který vlastní takřka třičtvrtiny akcií se ke zprávám o prodeji firmy nevyjadřuje.

Ruský investor Digital Sky Technologies už v minulosti koupil některé internetové portály. Problémem ovšem je, že kvůli krizi, která momentálně hýbe světovou ekonomikou musela být cena Seznamu z jedné miliardy dolarů na 850 milionů. I to je však pro některé investory příliš. Od ruského Digital Sky Technologies byl očekáván velký zájem, neboť tato firma by se jako jedna z mála v oblasti dokázala přizpůsobit finančním požadavkům. Jak se bude vyvíjet celý prodej dál je tak pro všechny velkým tajemstvím.

Seznam.cz logo

Zdroj: Financninoviny.cz

Novinka Koupí rusové Seznam.cz? byla publikován 30. září 2008 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  6. Notepad++ – vynikající textový editor
  7. Jak správně psát email - zásady a chyby
  8. DVD Shrink
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!