Koupí rusové Seznam.cz?

Nedávno se v prostředí našeho internetu objevily informace, že o vyhledávač Seznam.cz mají zájem zahraniční firmy. I když samotný vlastník Seznamu Ivo Lukačovič, který vlastní takřka třičtvrtiny akcií se ke zprávám o prodeji firmy nevyjadřuje.

Ruský investor Digital Sky Technologies už v minulosti koupil některé internetové portály. Problémem ovšem je, že kvůli krizi, která momentálně hýbe světovou ekonomikou musela být cena Seznamu z jedné miliardy dolarů na 850 milionů. I to je však pro některé investory příliš. Od ruského Digital Sky Technologies byl očekáván velký zájem, neboť tato firma by se jako jedna z mála v oblasti dokázala přizpůsobit finančním požadavkům. Jak se bude vyvíjet celý prodej dál je tak pro všechny velkým tajemstvím.

Seznam.cz logo

Zdroj: Financninoviny.cz

Novinka Koupí rusové Seznam.cz? byla publikován 30. září 2008 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!