Koupí rusové Seznam.cz?

Nedávno se v prostředí našeho internetu objevily informace, že o vyhledávač Seznam.cz mají zájem zahraniční firmy. I když samotný vlastník Seznamu Ivo Lukačovič, který vlastní takřka třičtvrtiny akcií se ke zprávám o prodeji firmy nevyjadřuje.

Ruský investor Digital Sky Technologies už v minulosti koupil některé internetové portály. Problémem ovšem je, že kvůli krizi, která momentálně hýbe světovou ekonomikou musela být cena Seznamu z jedné miliardy dolarů na 850 milionů. I to je však pro některé investory příliš. Od ruského Digital Sky Technologies byl očekáván velký zájem, neboť tato firma by se jako jedna z mála v oblasti dokázala přizpůsobit finančním požadavkům. Jak se bude vyvíjet celý prodej dál je tak pro všechny velkým tajemstvím.

Seznam.cz logo

Zdroj: Financninoviny.cz

Novinka Koupí rusové Seznam.cz? byla publikován 30. září 2008 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!