Microsoft zažalován kvůli jménu Bing

Tagy:  Bing, vyhledávač, Google, proces, soud, Live Search

Microsoft má na krku soudní proces, týká se jeho vyhledávače, respektive jména Bing. Problém je v tom, že prakticky neznámá společnost Bing! Information Design si stěžuje, že Microsoft využil jejich ochranné známky pro svůj vyhledávač bez zaplacení licenčního poplatku.

Bing! Information Design je společnost, která pracuje především s různými grafickými návrhy, zpracovává technické výkresy a věnuje se podobné činnosti. Kolem soudního procesu, kterým společnost Bing! vyhrožuje se však vyrojila spousta pochyb. Především se zpochybňuje, jestli vůbec má žalobce šanci v procesu uspět. Microsoft má totiž přední právníky, navíc se počítá s tím, že nikdo z Microsoftu pravděpodobně vůbec nevěděl o tom, že nějaká firma s názvem, který chtějí použít už existuje.

Vyhledávač Bing je náhradou za službu Live Search, oficiálně spuštěn byl 28. května 2009, podle aktuálních průzkumů je Bing druhým největším vyhledávačem hned po Googlu.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Microsoft zažalován kvůli jménu Bing byla publikován 22. prosince 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!