Při jídle v McDonaldu WiFi zdarma, zatím jen v USA

Tagy:  wifi, bezdrát, připojení, internet, kasino, mcdonald, fats food, jídlo, rychlé občerstvení, zdarma, internet zdarma

Oblíbený řetězec fast-foodů McDonalds začne poskytovat svým zákazníkům ve svých restauracích připojení k bezdrátovému internetu zdarma. WiFi je sice poskytována v restauracích tohoto řetězce už delší dobu, zákazníci za ní ale museli platit, šlo o necelé tři dolary za dvě hodiny připojení.

McDonalds tak začne těžit z partnerství se společností AT&T, plánuje se zařídit bezdrátový internet zdarma v jedenácti tisíc pobočkách z celkových čtrnácti tisíc v USA. Finanční aspekty smlouvy o poskytování internetu jsou zatím utajeny.

V podobné situaci jako McDonald je i řetězec kaváren Starbucks, u něj se platí čtyři dolary a dvě hodiny připojení, pokud ale sbíráte kupóny za svoji útratu můžete využít částečné slevy, pokud si dopřáváte kávu častěji, můžete mít připojení úplně zdarma.

S rozvojem přenosných počítačů se snaží různé kavárny a restaurace nabízet internet svým zákazníkům stále častěji, buďto zdarma nebo za symbolický poplatek. V našich končinách se objevuje bezplatný internet především v různých kasinech a restauracích vyšší úrovně.

Zdroj: Online.wsj.com

Novinka Při jídle v McDonaldu WiFi zdarma, zatím jen v USA byla publikován 22. prosince 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...