Při jídle v McDonaldu WiFi zdarma, zatím jen v USA

Tagy:  wifi, bezdrát, připojení, internet, kasino, mcdonald, fats food, jídlo, rychlé občerstvení, zdarma, internet zdarma

Oblíbený řetězec fast-foodů McDonalds začne poskytovat svým zákazníkům ve svých restauracích připojení k bezdrátovému internetu zdarma. WiFi je sice poskytována v restauracích tohoto řetězce už delší dobu, zákazníci za ní ale museli platit, šlo o necelé tři dolary za dvě hodiny připojení.

McDonalds tak začne těžit z partnerství se společností AT&T, plánuje se zařídit bezdrátový internet zdarma v jedenácti tisíc pobočkách z celkových čtrnácti tisíc v USA. Finanční aspekty smlouvy o poskytování internetu jsou zatím utajeny.

V podobné situaci jako McDonald je i řetězec kaváren Starbucks, u něj se platí čtyři dolary a dvě hodiny připojení, pokud ale sbíráte kupóny za svoji útratu můžete využít částečné slevy, pokud si dopřáváte kávu častěji, můžete mít připojení úplně zdarma.

S rozvojem přenosných počítačů se snaží různé kavárny a restaurace nabízet internet svým zákazníkům stále častěji, buďto zdarma nebo za symbolický poplatek. V našich končinách se objevuje bezplatný internet především v různých kasinech a restauracích vyšší úrovně.

Zdroj: Online.wsj.com

Novinka Při jídle v McDonaldu WiFi zdarma, zatím jen v USA byla publikován 22. prosince 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Srovnání výkonu internetových prohlížečů
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  5. Přání k Velikonocům – Jaké letos poslat velikonoční přání?
  6. Z pekla(eshopu) štěstí?
  7. Midomi.com - hledej a zpívej
  8. PhotoScape - Multifunkční pomocník zdarma
  9. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  10. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!