Při jídle v McDonaldu WiFi zdarma, zatím jen v USA

Oblíbený řetězec fast-foodů McDonalds začne poskytovat svým zákazníkům ve svých restauracích připojení k bezdrátovému internetu zdarma. WiFi je sice poskytována v restauracích tohoto řetězce už delší dobu, zákazníci za ní ale museli platit, šlo o necelé tři dolary za dvě hodiny připojení.

McDonalds tak začne těžit z partnerství se společností AT&T, plánuje se zařídit bezdrátový internet zdarma v jedenácti tisíc pobočkách z celkových čtrnácti tisíc v USA. Finanční aspekty smlouvy o poskytování internetu jsou zatím utajeny.

V podobné situaci jako McDonald je i řetězec kaváren Starbucks, u něj se platí čtyři dolary a dvě hodiny připojení, pokud ale sbíráte kupóny za svoji útratu můžete využít částečné slevy, pokud si dopřáváte kávu častěji, můžete mít připojení úplně zdarma.

S rozvojem přenosných počítačů se snaží různé kavárny a restaurace nabízet internet svým zákazníkům stále častěji, buďto zdarma nebo za symbolický poplatek. V našich končinách se objevuje bezplatný internet především v různých kasinech a restauracích vyšší úrovně.

Zdroj: Online.wsj.com

Novinka Při jídle v McDonaldu WiFi zdarma, zatím jen v USA byla publikován 22. prosince 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!