Jak to je s Firefoxem 4.0?

Na internetu se už objevily návrhy uživatelského rozhraní nové verze Firefoxu, hned na první pohled je patrné, že nový Firefox je silně inspirován prohlížečem Google Chrome i tak se ale fanoušci Firefoxu dočkají velkého množství změn. Možná malou pihou na kráse je skutečnost, že podle Mozilly už nebudou žádné velké změny ve verzi 3.7.

Pravděpodobně největší změnou bude výměna lišty panelů otevřených stránek s nástrojovou lištou. Další velikou změnou je jedno hlavní tlačítko Menu po vzoru Google Chrome. Kromě toho se objevilo i dosti kosmetických změn, například nový vzhled navigačních tlačítek. Nezapomnělo se ani na bezpečnost surfování, pokud navštívíte stránky vybavené bezpečnostním certifikátem bude mít více možností jak činnost na stránce kontrolovat a ovlivňovat. Navíc se počítá s tím, že by uživatelské prostředí mělo být alespoň v některých ohledech více variabilní, jak konkrétně ale dopadne snaha vývojářů v této oblasti je nejasné.

A kdy se vlastně nového Firfoxu dočkáme? Vypadá to, že zřejmě až na konci příštího roku, před verzí 4.0 se totiž objeví ještě verze 3.6 a 3.7 (ta má mít už některé nové grafické prvky).

Zdroj: News.softpedi­a.com

Novinka Jak to je s Firefoxem 4.0? byla publikován 25. prosince 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!