Festival webdesignu bude i příští rok

Tagy:  webdesign, web, www

Že i webdesign se stal jakýmsi počítačovým „uměním“ nelze popírat. Na českém trhu existuje spousta firem, které se webdesignem zabývají, pokud se ale podíváme do celého světa, počet lidí, kteří se kolem navrhování designu pro internetové stránky objevují je skutečně ohromující.
Právě pro takové lidi nebo společnosti jsou pořádány různé akce, mimo jiné i Mezinárodní festival webdesignu (WIF), který se koná každý rok. Podle zemí se dělí do kategorií, jmenovitě je to Francouzská, Tuniská, Italská, Belgická a mezinárodní sekce. Z každé kategorie se vybere několik vítězných návrhů, o výherci posléze rozhodne odborná porota.

Festival webdesignu bude i příští rok (http://www.swmag.cz)

Přihlášky je nutné podat do každé kategorie s dostatečným časovým předstihem, i když se jednotlivé data u každé kategorie mírně liší, všeobecně lze říct, že je nutné odeslat návrhy do konce února příštího roku.
WIF se koná vždy jeden až dva dny, na programu jsou přednášky, ukázky práce různých designerů i jejich použití v praxi. Vrcholem je pak samozřejmě vyhlášení vítěze, který se může těšit na cenu, většinou jde o nějaký finanční obnos. WIF se koná od roku 1999 v Limoges ve Francii.

www.webdesign-festival.com

Novinka Festival webdesignu bude i příští rok byla publikován 25. prosince 2009 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Wikipedia online encyklopedie
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  10. Internetová stránka Navratdoreality.cz

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!