Festival webdesignu bude i příští rok

Tagy:  webdesign, web, www

Že i webdesign se stal jakýmsi počítačovým „uměním“ nelze popírat. Na českém trhu existuje spousta firem, které se webdesignem zabývají, pokud se ale podíváme do celého světa, počet lidí, kteří se kolem navrhování designu pro internetové stránky objevují je skutečně ohromující.
Právě pro takové lidi nebo společnosti jsou pořádány různé akce, mimo jiné i Mezinárodní festival webdesignu (WIF), který se koná každý rok. Podle zemí se dělí do kategorií, jmenovitě je to Francouzská, Tuniská, Italská, Belgická a mezinárodní sekce. Z každé kategorie se vybere několik vítězných návrhů, o výherci posléze rozhodne odborná porota.

Festival webdesignu bude i příští rok (http://www.swmag.cz)

Přihlášky je nutné podat do každé kategorie s dostatečným časovým předstihem, i když se jednotlivé data u každé kategorie mírně liší, všeobecně lze říct, že je nutné odeslat návrhy do konce února příštího roku.
WIF se koná vždy jeden až dva dny, na programu jsou přednášky, ukázky práce různých designerů i jejich použití v praxi. Vrcholem je pak samozřejmě vyhlášení vítěze, který se může těšit na cenu, většinou jde o nějaký finanční obnos. WIF se koná od roku 1999 v Limoges ve Francii.

www.webdesign-festival.com

Novinka Festival webdesignu bude i příští rok byla publikován 25. prosince 2009 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...