GIMP 2.6.8 - bez nových funkcí, za to s několika opravami

Pokud používáte oblíbený grafický editor GIMP, jistě Vás bude zajímat, že je právě k dispozici jeho nejnovější verze 2.6.8. Ta sice nepřináší žádné nové funkce, je v ní ale několik oprav různých problémů a chyb a také bylo zapracováno na celkové stabilitě programu.

Největších oprav se dočkaly chyby při práci v PCX a SGI, napraveno bylo i několik problémů při používání klávesových zkratek nebo „rychlých kláves“. Zároveň bylo upraveno i dvanáct jazykových balíčků, češtinou nevyjímaje. Spíše kosmetických úprav se dočkala bezpečnost programu.

logo GIMP

logo GIMP

GIMP je vyvíjen od roku 1995, za jeho vývojem stojí skupinka dobrovolníků a nadšenců. GIMP je šířen pod licencí GPL, funguje pod Linuxem, MACem a i pod systémem Windows. Nejvíce je ale využíván zřejmě v prostředí Linuxu.

Aktuální verzi 2.6.8 lze stáhnout z oficiálních stránek programu

Zdroj: Developer.Gim­p.org.

Novinka GIMP 2.6.8 - bez nových funkcí, za to s několika opravami byla publikován 29. prosince 2009 v 20.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!