Nový fenomén internetu - skákání po posteli

Pokud opravdu poctivě „surfujete“ jistě jste už narazili na novou internetovou módu. Princip je jednoduchý, navštivte hotel, zapněte kameru (nebo fotoaparát) a skákejte po posteli. Výsledkem se pak pochlubte na internetu. Jakýmsi průkopníkem novinky je server Hotelsbycity.net, který chtěl zákazníky zaujmout aby využívali jejich stránky k rezervaci hotelových pokojů, právě tím, že začal přidávat na internet fotky lidí ve vzduchu v různých humorných pozicích.

Rovněž Flickr už zaznamenal několik tisíc fotek, na kterých lidé „visí ve vzduchu“ nad postelí a předvádí různé pózy, například let Supermana a podobně. A co stojí za tak velkou oblíbeností tohoto netradičního „sportu“? Těžko říct, sami „skákači“ to ale považují za velice vtipnou zábavu, navíc se tak otvírá možnost jistého exhibicionismu.

Rovněž hoteliéři se v názorech liší. Někteří to považují za dobrou reklamu (pokud tedy je u snímku uvedený popis ve kterém hotelu je vyfocen), jiní samozřejmě tak nadšení nejsou, protože může dojít k poškození nábytku.

Novinka Nový fenomén internetu - skákání po posteli byla publikován 1. ledna 2010 v 04.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Smajlíci
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!