Nový fenomén internetu - skákání po posteli

Tagy:  postel, hotel, internet, móda, zábava

Pokud opravdu poctivě „surfujete“ jistě jste už narazili na novou internetovou módu. Princip je jednoduchý, navštivte hotel, zapněte kameru (nebo fotoaparát) a skákejte po posteli. Výsledkem se pak pochlubte na internetu. Jakýmsi průkopníkem novinky je server Hotelsbycity.net, který chtěl zákazníky zaujmout aby využívali jejich stránky k rezervaci hotelových pokojů, právě tím, že začal přidávat na internet fotky lidí ve vzduchu v různých humorných pozicích.

Rovněž Flickr už zaznamenal několik tisíc fotek, na kterých lidé „visí ve vzduchu“ nad postelí a předvádí různé pózy, například let Supermana a podobně. A co stojí za tak velkou oblíbeností tohoto netradičního „sportu“? Těžko říct, sami „skákači“ to ale považují za velice vtipnou zábavu, navíc se tak otvírá možnost jistého exhibicionismu.

Rovněž hoteliéři se v názorech liší. Někteří to považují za dobrou reklamu (pokud tedy je u snímku uvedený popis ve kterém hotelu je vyfocen), jiní samozřejmě tak nadšení nejsou, protože může dojít k poškození nábytku.

Novinka Nový fenomén internetu - skákání po posteli byla publikován 1. ledna 2010 v 04.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...