Návštěva Slovenska - které tři weby jsou největší?

Tagy:  internet, průzkum, tabulky, návštěvnost, zoznam.sk, azet.sk, sme.skm server

V sekci Novinky se věnujeme především celosvětovému dění na poli počítačů a internetu, v tomto případě se ale podíváme k našim východním sousedům. Na konci minulého roku totiž byly zveřejněny průzkumy návštěvnosti největších Slovenských internetových serverů.

Téměř o sto tisíc lidí vyhrává za prosinec loňského roku server Azet.sk. Závěrečný počet je 1 637 725 přístupů za měsíc. Na druhém místě je klon českého Seznamu, server Zoznam.sk s 1 504 563 přístupů a konečně na třetím místě je zpravodajský server Sme.sk, který zaznamenal 1 269 925 přístupů. V tabulce se objevily i některá jména, českému internetu velice dobře známá, například Centrum.sk nebo Atlas.sk. Paradoxem je, že zatímco u nás se Atlasu příliš nedaří na Slovensku na tom není vůbec špatně.

Nicméně je pravda, že uživatelé ze Slovenska často využívají weby na Českém internetu, ať jde o vyhledávače nebo o zpravodajské servery, naopak v prostředí Slovenského internetu se nějaké závratné množství uživatelé z Česka nevyskytuje.

Zdroj: AIMmonitor.sk

Novinka Návštěva Slovenska - které tři weby jsou největší? byla publikován 1. ledna 2010 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...