Návštěva Slovenska - které tři weby jsou největší?

Tagy:  internet, průzkum, tabulky, návštěvnost, zoznam.sk, azet.sk, sme.skm server

V sekci Novinky se věnujeme především celosvětovému dění na poli počítačů a internetu, v tomto případě se ale podíváme k našim východním sousedům. Na konci minulého roku totiž byly zveřejněny průzkumy návštěvnosti největších Slovenských internetových serverů.

Téměř o sto tisíc lidí vyhrává za prosinec loňského roku server Azet.sk. Závěrečný počet je 1 637 725 přístupů za měsíc. Na druhém místě je klon českého Seznamu, server Zoznam.sk s 1 504 563 přístupů a konečně na třetím místě je zpravodajský server Sme.sk, který zaznamenal 1 269 925 přístupů. V tabulce se objevily i některá jména, českému internetu velice dobře známá, například Centrum.sk nebo Atlas.sk. Paradoxem je, že zatímco u nás se Atlasu příliš nedaří na Slovensku na tom není vůbec špatně.

Nicméně je pravda, že uživatelé ze Slovenska často využívají weby na Českém internetu, ať jde o vyhledávače nebo o zpravodajské servery, naopak v prostředí Slovenského internetu se nějaké závratné množství uživatelé z Česka nevyskytuje.

Zdroj: AIMmonitor.sk

Novinka Návštěva Slovenska - které tři weby jsou největší? byla publikován 1. ledna 2010 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!