Návštěva Slovenska - které tři weby jsou největší?

Tagy:  internet, průzkum, tabulky, návštěvnost, zoznam.sk, azet.sk, sme.skm server

V sekci Novinky se věnujeme především celosvětovému dění na poli počítačů a internetu, v tomto případě se ale podíváme k našim východním sousedům. Na konci minulého roku totiž byly zveřejněny průzkumy návštěvnosti největších Slovenských internetových serverů.

Téměř o sto tisíc lidí vyhrává za prosinec loňského roku server Azet.sk. Závěrečný počet je 1 637 725 přístupů za měsíc. Na druhém místě je klon českého Seznamu, server Zoznam.sk s 1 504 563 přístupů a konečně na třetím místě je zpravodajský server Sme.sk, který zaznamenal 1 269 925 přístupů. V tabulce se objevily i některá jména, českému internetu velice dobře známá, například Centrum.sk nebo Atlas.sk. Paradoxem je, že zatímco u nás se Atlasu příliš nedaří na Slovensku na tom není vůbec špatně.

Nicméně je pravda, že uživatelé ze Slovenska často využívají weby na Českém internetu, ať jde o vyhledávače nebo o zpravodajské servery, naopak v prostředí Slovenského internetu se nějaké závratné množství uživatelé z Česka nevyskytuje.

Zdroj: AIMmonitor.sk

Novinka Návštěva Slovenska - které tři weby jsou největší? byla publikován 1. ledna 2010 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!