Američani investovali miliardu do virtuálních peněz, Asie však vede

Tagy:  peníze, virtuální peníze, majetek, hra, USA, Asie, obchod

V prostředí internetu se točí velké legální (i nelegální) peníze, je však s podivem, že i v době krize jsou Američani schopni investovat téměř miliardu dolarů do virtuálních peněz. Virtuálními penězi se myslí především peníze, které jsou utráceny za různé předměty do online her, vylepšení pro postavy, nebo různé dárečky, které si lidé dávají ve virtuálních sítích.

I přes krizi je nárůst dvakrát takový než předloni, to totiž bylo investováno jen 500 miliónů dolarů, za loňský rok už to dělá celou miliardu. Američané sice utrácejí relativně dosti peněz, ale pořád nejsou na prvním místě. Nejvíce virtuální měny se totiž „protočí“ v Asii, tam se za loňský rok utratilo 7 miliard dolarů. K rozdílu je ale nutné poznamenat, že v Asii žije také o mnoho více lidé než v Americe, navíc o lidech, kteří na tomto kontinentě žijí, se míní, že jsou to větší „hračičkové“.

Na utrácení hraje velkou roli i jistý psychologický aspekt celé věci. Peníze, které nám svítí jen jako číslo na počítači prostě nebereme tak fyzicky a „nedržíme je v ruce“, proto moc nepřemýšlíme, za co je utratit.

Zdroj: Insidevirtual­goods.com

Novinka Američani investovali miliardu do virtuálních peněz, Asie však vede byla publikován 3. ledna 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!