Samsung N220 jde na trh

Tagy:  Samsung, N220, netbook, notebook, Intel Pineview, procesor

Samsung se rozhodl potěšit své zákazníky novinkou, netbookem N220. Ten se chlubí především technologií Intel Pineview. Intel Pineview je jakási druhá generace oblíbeních procesorů Intel Atom, konkrétně u našeho modelu jde o procesor frekvencí 1,66 GHz.

N220 váží přibližně 1,3 kilogramu, rozměry: 26,4×18,8×3,6 cm. Design sice není nikterak originální, zajímavé je však víko, které je laděno do zelené barvy a dodává tak „nádech“ života. Displej má rozměr 10,1" s rozlišením 1024×600. Jinak výbava nové N220 víceméně odpovídá požadavkům na danou kategorii, tedy gigabajt operační paměti (s možností rozšíření), 250 gigabajtový pevný disk a řada portů pro připojení externích periférií.

Nesmí chybět WiFi, webkamera, Bluetooth ani čtečka paměťových karet. Potěší však baterie, ta by měla zaručit minimálně 12 hodin funkce v pohotovostním režimu, pokud budete pracovat, vydrží baterie slušných 7 hodin.

V základní verzi se bude N220 dodávat s operačním systémem Windows 7 Starter Edition OS. Cena je okolo 8 000 korun.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Samsung N220 jde na trh byla publikován 5. ledna 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!