U Asusu se pracuje na herním notebooku

Tagy:  asus, notebook, herní notebook, G73JH

U vývojářů společnosti Asus se horečně pracuje na novém herním notebooků s 17,3" displejem. Notebook dostal typové označení G73JH a oficiálně má být představen na veletrhu CES, který se uskuteční tento rok.

Hráče by měla potěšit hlavně grafická karta ATI Mobility Radeon HD 5870 s pamětí 1 GB, v součinnosti s displejem, který má rozlišení 1920×1080 by mělo jít při hraní her o opravdu dobrý prožitek. Karta samozřejmě podporuje DirectX 11. G73JH dostane procesor Intel Core i7, není ale jasné o jaký konkrétně tip, mluví se o 720QM, 820QM nebo 920XM.

V notebooku budou dva sloty pro SSD a HDD disky, jaká konkrétní kapacita ale bude podporována není jasná. Operační paměť DDR3 má kapacitu 8 GB. Samozřejmě budou k dispozici všechny nutné porty. Pro pořádné hraní potřebujete i pořádné reproduktory, v tomto případě jde o výrobek Altec Lansing. V základní variantě dostane notebook operační systém Windows 7.

Předběžná cena je stanovena na 33 000 Kč.

Zdroj: Xoticpc.com

Novinka U Asusu se pracuje na herním notebooku byla publikován 7. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!