U Asusu se pracuje na herním notebooku

U vývojářů společnosti Asus se horečně pracuje na novém herním notebooků s 17,3" displejem. Notebook dostal typové označení G73JH a oficiálně má být představen na veletrhu CES, který se uskuteční tento rok.

Hráče by měla potěšit hlavně grafická karta ATI Mobility Radeon HD 5870 s pamětí 1 GB, v součinnosti s displejem, který má rozlišení 1920×1080 by mělo jít při hraní her o opravdu dobrý prožitek. Karta samozřejmě podporuje DirectX 11. G73JH dostane procesor Intel Core i7, není ale jasné o jaký konkrétně tip, mluví se o 720QM, 820QM nebo 920XM.

V notebooku budou dva sloty pro SSD a HDD disky, jaká konkrétní kapacita ale bude podporována není jasná. Operační paměť DDR3 má kapacitu 8 GB. Samozřejmě budou k dispozici všechny nutné porty. Pro pořádné hraní potřebujete i pořádné reproduktory, v tomto případě jde o výrobek Altec Lansing. V základní variantě dostane notebook operační systém Windows 7.

Předběžná cena je stanovena na 33 000 Kč.

Zdroj: Xoticpc.com

Novinka U Asusu se pracuje na herním notebooku byla publikován 7. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!