Televize se Skypem

Tagy:  skype, televize, volání, internetové volání, videohovor, lcd

Je velice málo lidí, kteří používají internet a neznají komunikační program Skype. Jeho masovému rozšíření by brzo mohl pomoci nový „vynález“, který vyvíjí společnosti Panasonic a LG.

První televize s možností využívání programu Skype by se měly objevit na trhu v půlce letošního roku. Budou ploché, měly by disponovat velice vysokým rozlišením a samozřejmě webkamerou a mikrofonem. První předvedení technologie se uskutečnilo na veletrhu CES, ale nebylo bohužel příliš úspěšné, respektive hovor sice probíhal ale byl velice trhaný a dokonce i několikrát vypadl.

Zároveň Skype pustil do světa novou verzi 4.2, ta je lákadlem hlavně pro ty, kteří si chtějí užít videohovory v opravdu vysoké kvalitě, jde o rozlišení 1280×720 bodů, ale je potřeba i odpovídající počítač, vysoká rychlost připojení a kvalitní webkamera.

Otázkou zůstává, jestli bude mít Skype-televize úspěch, jednak se svět ještě úplně nezbavil ekonomické krize, ale není ještě známá ani cena. Nezbývá tedy nic jiného, než čekat.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Televize se Skypem byla publikován 10. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!