Co bude umět další Nintendo DS?

Tagy:  nintendo, nintendo DS, konzole, herní konzole

Není to zas tak dávno, co se na pultech obchodů objevila konzole Nintendo DS a už se začíná debatovat o tom, jaké nové funkce by měla přinést její druhá generace. Samotné DS bylo uvedeno už v roce 2004 a velice rychle se stalo oblíbenou konzolí jak mezi hráči, tak mezi prodejci, kteří jich dokázali prodat opravdu hodně.

Ředitel společnosti Nintendo Satoru Iwata by údajně rád viděl v konzoli DS nějaký senzor pohybu, respektive by si přál, aby vývojáři vyvinuly senzor pohybové aktivity hráče. Také se mluví o tom, že by nové DS mělo mít co nejdetailnější grafiku.

Samozřejmě ještě vůbec není jasné, jak vlastně by mohlo nové DS vypadat, a jestli přibudou i nějaké jiné nové funkce, nejvíce ale zajímá všechny cena konzole. Pokud by chtělo Nintendo udržet prodejní úspěch první generace, bude nutné zvolit dobrou reklamní strategii a samozřejmě vyvinout pro druhou generaci nové hry.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Co bude umět další Nintendo DS? byla publikován 11. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!