Co bude umět další Nintendo DS?

Není to zas tak dávno, co se na pultech obchodů objevila konzole Nintendo DS a už se začíná debatovat o tom, jaké nové funkce by měla přinést její druhá generace. Samotné DS bylo uvedeno už v roce 2004 a velice rychle se stalo oblíbenou konzolí jak mezi hráči, tak mezi prodejci, kteří jich dokázali prodat opravdu hodně.

Ředitel společnosti Nintendo Satoru Iwata by údajně rád viděl v konzoli DS nějaký senzor pohybu, respektive by si přál, aby vývojáři vyvinuly senzor pohybové aktivity hráče. Také se mluví o tom, že by nové DS mělo mít co nejdetailnější grafiku.

Samozřejmě ještě vůbec není jasné, jak vlastně by mohlo nové DS vypadat, a jestli přibudou i nějaké jiné nové funkce, nejvíce ale zajímá všechny cena konzole. Pokud by chtělo Nintendo udržet prodejní úspěch první generace, bude nutné zvolit dobrou reklamní strategii a samozřejmě vyvinout pro druhou generaci nové hry.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Co bude umět další Nintendo DS? byla publikován 11. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!