Co bude umět další Nintendo DS?

Tagy:  nintendo, nintendo DS, konzole, herní konzole

Není to zas tak dávno, co se na pultech obchodů objevila konzole Nintendo DS a už se začíná debatovat o tom, jaké nové funkce by měla přinést její druhá generace. Samotné DS bylo uvedeno už v roce 2004 a velice rychle se stalo oblíbenou konzolí jak mezi hráči, tak mezi prodejci, kteří jich dokázali prodat opravdu hodně.

Ředitel společnosti Nintendo Satoru Iwata by údajně rád viděl v konzoli DS nějaký senzor pohybu, respektive by si přál, aby vývojáři vyvinuly senzor pohybové aktivity hráče. Také se mluví o tom, že by nové DS mělo mít co nejdetailnější grafiku.

Samozřejmě ještě vůbec není jasné, jak vlastně by mohlo nové DS vypadat, a jestli přibudou i nějaké jiné nové funkce, nejvíce ale zajímá všechny cena konzole. Pokud by chtělo Nintendo udržet prodejní úspěch první generace, bude nutné zvolit dobrou reklamní strategii a samozřejmě vyvinout pro druhou generaci nové hry.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Co bude umět další Nintendo DS? byla publikován 11. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...