Netbooky, tentokrát od Toshiby

Tagy:  netbook, netbooky, toshiba, notebook, novinka, NB300, NB305

NB300/NB305, tak se jmenují dva nové netbooky od Toshiby. Mají 10,1" velký displej a jejich hlavní výhodou by měla být velká výdrž baterie, pokud sáhnete po šestičlánkové, netbook by měl vydržet v provozu podle testů až 11 hodin čistého času, u tříčlánkové baterie čtyři a půl hodiny. Mezi netbooky jde velikostně o průměr, konkrétně 26,6 centimetrů na délku, 19 centimetrů na šířku a 2,4 centimetru tloušťky.

Oba modely budou mít procesor Intel Atom N450 a 250 GB harddisk, jako předinstalovaný operační systém se možná objeví ještě starší Windows XP, ale pravděpodobně bude upřednostňován nový Windows 7 Starter. Ani netbook nemůže být ochuzen o důležité porty USB, WiFi a čtečka paměťových karet nemůžou chybět.

Netbook

Netbook

Objeví se i technologie pohybového senzoru, pokud dojde k pádu přístroje, senzor odstaví hlavu pevného disku od ploten a nemělo by tak dojít k poškození dat.

Oba typy by se měly objevit v prodeji ještě v lednu, doporučená cena modelu NB 305 je 8 990 Kč, NB 300 bude stát 10 290 Kč.ČR a na Slovensku koncem ledna 2010.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Netbooky, tentokrát od Toshiby byla publikován 11. ledna 2010 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!