Netbooky, tentokrát od Toshiby

NB300/NB305, tak se jmenují dva nové netbooky od Toshiby. Mají 10,1" velký displej a jejich hlavní výhodou by měla být velká výdrž baterie, pokud sáhnete po šestičlánkové, netbook by měl vydržet v provozu podle testů až 11 hodin čistého času, u tříčlánkové baterie čtyři a půl hodiny. Mezi netbooky jde velikostně o průměr, konkrétně 26,6 centimetrů na délku, 19 centimetrů na šířku a 2,4 centimetru tloušťky.

Oba modely budou mít procesor Intel Atom N450 a 250 GB harddisk, jako předinstalovaný operační systém se možná objeví ještě starší Windows XP, ale pravděpodobně bude upřednostňován nový Windows 7 Starter. Ani netbook nemůže být ochuzen o důležité porty USB, WiFi a čtečka paměťových karet nemůžou chybět.

Netbook

Netbook

Objeví se i technologie pohybového senzoru, pokud dojde k pádu přístroje, senzor odstaví hlavu pevného disku od ploten a nemělo by tak dojít k poškození dat.

Oba typy by se měly objevit v prodeji ještě v lednu, doporučená cena modelu NB 305 je 8 990 Kč, NB 300 bude stát 10 290 Kč.ČR a na Slovensku koncem ledna 2010.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Netbooky, tentokrát od Toshiby byla publikován 11. ledna 2010 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!