Toshiba Qosmio F60 - tenký, ale s velkým výkonem

Qosmio F60 je dalším notebookem od Toshiby, který si vzal za cíl být co nejtenčí ale také co nejvýkonnější. S 15,6'' displejem dokázal udržet „tloušťku“ na 29 mm v přední části a 35 mm vzadu. Hmotnost Qosmia F60 je 2,7 kilogramu.

Qosmio F60 má zajímavý design, vyveden je v červené barvě se stříbrnými doplňky. Zmiňovaný displej má rozlišení 1366×768 , je LED podsvícený a poměr stran je 16:9. Jelikož notebook nezastírá to, že je určen i pro hráče počítačových her, zákazník si může vybrat z nabídky procesorů od Intelu (CoreTM i3, CoreTM i5 a CoreTM i7), grafiku obstará karta NVIDIA GeForce GT 330M s pamětí 1 GB.

Qosmio

Qosmio

Operační paměť RAM může mít kapacitu až 8 GB (opět záleží na přání zákazníka)a až 640 GB pevný disk. Velmi potěší zabudovaný TV tuner, který u notebooků není příliš častou záležitostí. O přítomnosti WiFi a Bluetooth není třeba se detailněji zmiňovat.

Kromě předinstalovaného operačního systému Windows 7 dostanete i program Toshiba Resolution. Qosmio F60 by se měla objevit v prodeji ještě do konce ledna, u nás za cenu asi 22 990 Kč bez DPH.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Toshiba Qosmio F60 - tenký, ale s velkým výkonem byla publikován 12. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!