CES 2010 hlásí překonání rekordu počtu vystavovatelů

Tagy:  CES, veletrh, konference, las vegas, usa, microsoft, intel, apple, mac, iphone, intel, přednášky

Veletrh CES 2010 ohlásil překonání rekordu, nyní se totiž výstavy účastní přes 2 500 společností, což je rekordní počet oproti minulým rokům. Konkrétně je vystavobáno na 20 000 různých zařízení ze všech oborů IT.

CES se pořádá v Las Vegas, pořadatelem je Consumer Electronics Association a je třídenní, tedy probíhal od 7. do 10. ledna. V CEA je přes 2000 různých společností, kterým se tak naskýtá například příležitost přístupu k informacím o vývoji trhu, mohou využívat právnického zastoupení a podobných bonusů.

Ale zpátky k veletrhu. Letos se velkého zastoupení dočkaly různá ekologická řešení, ať už jde o využití alternativních energií nebo nízkoenergetických zařízení. Samotný CES je dělen do několika zón, kde si každý najde to, co ho zajímá z nejaktuálnějšího dění v oblasti IT, své místo tu mají elektronické knihy nebo netbooky.

Kromě toho se návštěvníci mohli pobavit i na přednáškách různých zajímavých lidí, přednášel například Steve Ballmer z Microsoftu nebo Paul Otellini z Intelu.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka CES 2010 hlásí překonání rekordu počtu vystavovatelů byla publikován 11. ledna 2010 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...