Jak to bude s trhem netbooků a notebooků?

Tagy:  msi, notebook, netbook, přístroje, all-in-one

Teorii o tom, jak by se mohl vyvíjet trh s notebooky a netbooky nedávno pustil do světa výrobce MSI. I přes hrozbu stále přetrvávající finanční krize by se měla prodejnost přístrojů od MSI zvednout o 50 až 100%.

Joseph Hsu z MSI uvedl, že i přes problémy z počátku roku 2009 dokázala firma zvýšit prodejnost a z krize se „vymotat“. Nárůst je znát hlavně z pohledu ještě vzdálenějšího roku 2008, kdy odbyt notebooků nebyl vůbec na tak vysoké úrovni jako z roku loňského. Kromě notebooků se často mluví i o segmentu tzv. all-in-one počítačů. Dokonce i v tomto případě by se měla dle vedení MSI prodejnost zvýšit.

A jak chce jeden z největších prodejců výpočetní techniky dosáhnout co nejvyšších zisků? Hlavně uváděním nových modelů, které by měly lépe poskytnout všem finančním vrstvám společnosti dostatečnou zábavu ale i pracovní nástroj.

MSI navíc chystá „libůstku“ v podobě představení 3D notebooku. O něm se zatím příliš informací neví, mohl by to být ale velice zajímavé rozšíření produktové řady výrobce.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Jak to bude s trhem netbooků a notebooků? byla publikován 13. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!