Jak to bude s trhem netbooků a notebooků?

Tagy:  msi, notebook, netbook, přístroje, all-in-one

Teorii o tom, jak by se mohl vyvíjet trh s notebooky a netbooky nedávno pustil do světa výrobce MSI. I přes hrozbu stále přetrvávající finanční krize by se měla prodejnost přístrojů od MSI zvednout o 50 až 100%.

Joseph Hsu z MSI uvedl, že i přes problémy z počátku roku 2009 dokázala firma zvýšit prodejnost a z krize se „vymotat“. Nárůst je znát hlavně z pohledu ještě vzdálenějšího roku 2008, kdy odbyt notebooků nebyl vůbec na tak vysoké úrovni jako z roku loňského. Kromě notebooků se často mluví i o segmentu tzv. all-in-one počítačů. Dokonce i v tomto případě by se měla dle vedení MSI prodejnost zvýšit.

A jak chce jeden z největších prodejců výpočetní techniky dosáhnout co nejvyšších zisků? Hlavně uváděním nových modelů, které by měly lépe poskytnout všem finančním vrstvám společnosti dostatečnou zábavu ale i pracovní nástroj.

MSI navíc chystá „libůstku“ v podobě představení 3D notebooku. O něm se zatím příliš informací neví, mohl by to být ale velice zajímavé rozšíření produktové řady výrobce.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Jak to bude s trhem netbooků a notebooků? byla publikován 13. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...