Jak to bude s trhem netbooků a notebooků?

Teorii o tom, jak by se mohl vyvíjet trh s notebooky a netbooky nedávno pustil do světa výrobce MSI. I přes hrozbu stále přetrvávající finanční krize by se měla prodejnost přístrojů od MSI zvednout o 50 až 100%.

Joseph Hsu z MSI uvedl, že i přes problémy z počátku roku 2009 dokázala firma zvýšit prodejnost a z krize se „vymotat“. Nárůst je znát hlavně z pohledu ještě vzdálenějšího roku 2008, kdy odbyt notebooků nebyl vůbec na tak vysoké úrovni jako z roku loňského. Kromě notebooků se často mluví i o segmentu tzv. all-in-one počítačů. Dokonce i v tomto případě by se měla dle vedení MSI prodejnost zvýšit.

A jak chce jeden z největších prodejců výpočetní techniky dosáhnout co nejvyšších zisků? Hlavně uváděním nových modelů, které by měly lépe poskytnout všem finančním vrstvám společnosti dostatečnou zábavu ale i pracovní nástroj.

MSI navíc chystá „libůstku“ v podobě představení 3D notebooku. O něm se zatím příliš informací neví, mohl by to být ale velice zajímavé rozšíření produktové řady výrobce.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Jak to bude s trhem netbooků a notebooků? byla publikován 13. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!