Nová Fedora na konci listopadu, betaverze již teď

Linux distribuce Fedora 10 spatří světlo světa na konci listopadu. Betaverze je však k dispozici již teď. Stejně jako aktuálně připravovaná distribuce OpenSUSE nabízí nové verze grafických prostředí GNOME a KDE.

Fedora 10 se chlubí i lepší podporou tiskáren a webkamer. Hlavně v oblasti podpory webkamer některé linuxové distribuce znatelně pokulhávaly. Rovněž byly provedeny některé úpravy na aktualizovaném jádře 2.6.27. Zapomenout bychom také neměli na grafické prostředí „Sugar“, které se rozhodl vývojářský tým Fedory nabídnout k testování. Na konec lze připomenout novou verzi programu PackageKit, díky kterému můžete spravovat své programy.

Fedora logo

Zdroj: Redhat.com

Novinka Nová Fedora na konci listopadu, betaverze již teď byla publikován 3. října 2008 v 07.31. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Smajlíci
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!