Zaměstnanci Googlu si oblíbili Internet Explorer

O tom, že pod svícnem je největší tma se přesvědčilo vedení Googlu po nedávných útocích hackerů. Přišlo se totiž na zajímavou věc – zaměstnanci Googlu pro svoji práci nejvíce využívají internetový prohlížeč Internet Explorer.

Pro širokou veřejnost je to relativně velké překvapení, podle expertů je ale nevyužívání vlastní služby celkem obyčejná věc, nejen u takového giganta jakým je Google. Zaměstnanci jakékoliv společnosti jen prostě buď chtějí zkusit něco jiného, nebo jim práce v jimi vybraném programu nejlépe vyhovuje. Ale nesmíme být příliš doslovní, podíl používání IE u pracovníku Googlu je sice velký, mnoho z nich ale stejně používá „domácí“ Chrome.

Google logo

Google logo

Oblíbenost konkurenčního prohlížeče vyšla najevo, když Microsft vydal prohlášení k útokům hackerů na Google, prolomení bezpečnostní ochrany má na svědomí zřejmě chyba v jedné z verzí Internet Exploreru. Konkrétní detaily ovšem známé nejsou, útočníci prý ale dobře věděli jak a kam mají zaútočit. Proto byly tak úspěšní.

Zdroj: Google.com

Novinka Zaměstnanci Googlu si oblíbili Internet Explorer byla publikován 19. ledna 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!