Zaměstnanci Googlu si oblíbili Internet Explorer

O tom, že pod svícnem je největší tma se přesvědčilo vedení Googlu po nedávných útocích hackerů. Přišlo se totiž na zajímavou věc – zaměstnanci Googlu pro svoji práci nejvíce využívají internetový prohlížeč Internet Explorer.

Pro širokou veřejnost je to relativně velké překvapení, podle expertů je ale nevyužívání vlastní služby celkem obyčejná věc, nejen u takového giganta jakým je Google. Zaměstnanci jakékoliv společnosti jen prostě buď chtějí zkusit něco jiného, nebo jim práce v jimi vybraném programu nejlépe vyhovuje. Ale nesmíme být příliš doslovní, podíl používání IE u pracovníku Googlu je sice velký, mnoho z nich ale stejně používá „domácí“ Chrome.

Google logo

Google logo

Oblíbenost konkurenčního prohlížeče vyšla najevo, když Microsft vydal prohlášení k útokům hackerů na Google, prolomení bezpečnostní ochrany má na svědomí zřejmě chyba v jedné z verzí Internet Exploreru. Konkrétní detaily ovšem známé nejsou, útočníci prý ale dobře věděli jak a kam mají zaútočit. Proto byly tak úspěšní.

Zdroj: Google.com

Novinka Zaměstnanci Googlu si oblíbili Internet Explorer byla publikován 19. ledna 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Smajlíci
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Katastrální mapy online
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!