Bude mít Adsense konkurenci? Přichází Sklik.cz

Tagy:  sklik, sblog.cz, seznam, adsense, google adsense, reklama

Obrovský počet stránek na internetu využívá reklamy typu Adsense. Ten, kdo si Adsense na své stránky umístí pak dostává provizi od Googlu, který se o obsah Adsense stará. Googlu pak zaplatí firma, která si za reklamu zaplatila. Je ale možné, že minimálně v České republice se Google dočká konkurence v podobě funkce Sklik.cz, která právě teď prošla jistými vylepšeními.

Již nyní funguje alespoň betaverze systému, přihlásit se můžete na adrese Beta.sklik.cz. Pokud si prostřednictvím beta rozhraní navrhnete vlastní reklamu, výsledný efekt pak můžete odzkoušet na Searchtest.sez­nam.cz. Spuštění služby by mělo oficiálně nastat na konci ledna, přesněji by přechod ze stávající verze na novou měl proběhnout 30. a 31. ledna.

Už v únoru se ale můžete těšit partnerský program Skliku beta.partner.sklik­.cz, ten už přímo umožní umístění reklam na stránky a ověření celého systému v praxi.

Zdroj: Sklik.cz.sblog.cz

Novinka Bude mít Adsense konkurenci? Přichází Sklik.cz byla publikován 19. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...