Bude mít Adsense konkurenci? Přichází Sklik.cz

Obrovský počet stránek na internetu využívá reklamy typu Adsense. Ten, kdo si Adsense na své stránky umístí pak dostává provizi od Googlu, který se o obsah Adsense stará. Googlu pak zaplatí firma, která si za reklamu zaplatila. Je ale možné, že minimálně v České republice se Google dočká konkurence v podobě funkce Sklik.cz, která právě teď prošla jistými vylepšeními.

Již nyní funguje alespoň betaverze systému, přihlásit se můžete na adrese Beta.sklik.cz. Pokud si prostřednictvím beta rozhraní navrhnete vlastní reklamu, výsledný efekt pak můžete odzkoušet na Searchtest.sez­nam.cz. Spuštění služby by mělo oficiálně nastat na konci ledna, přesněji by přechod ze stávající verze na novou měl proběhnout 30. a 31. ledna.

Už v únoru se ale můžete těšit partnerský program Skliku beta.partner.sklik­.cz, ten už přímo umožní umístění reklam na stránky a ověření celého systému v praxi.

Zdroj: Sklik.cz.sblog.cz

Novinka Bude mít Adsense konkurenci? Přichází Sklik.cz byla publikován 19. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!