Jak na sdílení dat doma a v malé firmě?

Tagy:  sdílení, verbatim, disk, pevný disk, externí pevný disk, záloha

Pokud máte malou domácí síť, nebo pracujete v menší firmě jistě jste přemýšleli nad tím, jak uložit data takovým způsobem, aby si je mohli prohlédnout všichni ti, kteří se k síti připojí, ale nechcete nebo nemůžete z nějakého důvodu využívat internetových úložišť.

S řešením tohoto problému se potýkal Verbatim, výsledkem je externí pevný disk Gigabit NAS. Disk je zatím k dispozici v kapacitě 1 TB, což je pro normální potřeby možná až příliš, odpadá tím ale starost o volné místo. S takovou velikostí se dá těžko předpokládat, že by jste někdy měli problém s nedostatkem mís­ta.

Výhodou Gigabit NAS je i možnost bezdrátové komunikace s různými konzolemi a podobnými přístroji. Samotný disk má dva USB konektory, se kterými můžete připojit další přístroje, navíc je celý disk velice uživatelsky přívětivý a není potřeba se prodírat nějakými příliš složitými technickými detaily a jejich nastavováním. Většina aplikací potřebných pro správu a zálohu počítačů je již předinstalována.

Disk bude v prodeji ve dvou kapacitách, s doporučenou cenou 3 929 Kč pro 500 GB verzi a 4 359 Kč pro 1 TB verzi.

Zdroj: Youtube.com

Novinka Jak na sdílení dat doma a v malé firmě? byla publikován 20. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!