Jak na sdílení dat doma a v malé firmě?

Tagy:  sdílení, verbatim, disk, pevný disk, externí pevný disk, záloha

Pokud máte malou domácí síť, nebo pracujete v menší firmě jistě jste přemýšleli nad tím, jak uložit data takovým způsobem, aby si je mohli prohlédnout všichni ti, kteří se k síti připojí, ale nechcete nebo nemůžete z nějakého důvodu využívat internetových úložišť.

S řešením tohoto problému se potýkal Verbatim, výsledkem je externí pevný disk Gigabit NAS. Disk je zatím k dispozici v kapacitě 1 TB, což je pro normální potřeby možná až příliš, odpadá tím ale starost o volné místo. S takovou velikostí se dá těžko předpokládat, že by jste někdy měli problém s nedostatkem mís­ta.

Výhodou Gigabit NAS je i možnost bezdrátové komunikace s různými konzolemi a podobnými přístroji. Samotný disk má dva USB konektory, se kterými můžete připojit další přístroje, navíc je celý disk velice uživatelsky přívětivý a není potřeba se prodírat nějakými příliš složitými technickými detaily a jejich nastavováním. Většina aplikací potřebných pro správu a zálohu počítačů je již předinstalována.

Disk bude v prodeji ve dvou kapacitách, s doporučenou cenou 3 929 Kč pro 500 GB verzi a 4 359 Kč pro 1 TB verzi.

Zdroj: Youtube.com

Novinka Jak na sdílení dat doma a v malé firmě? byla publikován 20. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!