V Evropě stoupají prodeje počítačů

Podle posledních zpráv o prodeji počítačů a notebooků to vypadá v Evropě zase dobře. Nejde sice o nějaký extrémně velký skok, prodej ale posiluje a vypadá to, že si své tempo udrží i v budoucnu.

Za poslední čtvrtletí loňského roku se v regionu EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika) podařilo prodat takřka třicet miliónů počítačů. Oproti roku 2008 jsou údaje z loňského roku velice příznivé, stále je však co dohánět, protože tu malá ztráta z předloňského roku stále je, samozřejmě dle prodejců počítačů by mohly být zisky i větší. Samozřejmě velice výrazně se na kladném výsledku podepsaly netbooky, které si našly své zákazníky hlavně mezi studenty a lidmi-cestovateli, kteří chtějí mít svoje data neustále u sebe.

Pokud se podíváme na konkrétní společnosti vyrábějící počítače, velice dobře se vedlo Aceru, který je sice v prodejnosti druhý za společností Hewlett-Packard, je však nutné uvést, že HP má za sebou těžký rok a zisky jim spíše klesly než stouply.

Zdroj: Channelemea.com

Novinka V Evropě stoupají prodeje počítačů byla publikován 20. ledna 2010 v 23.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (42).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!