Micro USB disky od Verbatimu s kapacitou od 2 GB do 32 GB

Tagy:  Verbatim, disk, usb, usb disky, kapacita, design, barva, odolnost

Spousta hardwarových součástí počítače se občas dostane do spárů designerů, kteří si opravdu vyhrají. Ať už jde o různé ventilátory, počítačové skříně, klávesnice, LCD panely nebo reproduktory, většinou jde o vzhledově velice zajímavé kousky. Verbatim nyní vyzval ke spolupráci partu designerů a výsledkem je druhá generace miniaturních USB flash disků, které jsou jednak extrémně malých rozměrů, ale vynikají i v barvách.

Disky Verbatim

Disky Verbatim

Ve výrobě disků se velikou měrou podepsala technologie System-in-Package, elektronika disku je v podstatě „zavařena“ v pouzdře a tím chrání disk před prachem vodou i otřesy. Disky jsou k dispozici v kapacitě 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB a 32 GB. Každá kapacita má svoji barvu, Verbatim je uvádí jako Slunečně žlutá, Eukalyptově zelená, Jasně růžová, Karibská modř a Sopečně oranžová. Ceny začínají od 259 Kč za nejslabší variantu, dále si zaplatíme, 319 Kč, za 8 GB – 589 Kč, dále pak za 16 GB – 1039 Kč, cena poslední 32 GB varianty je zatím neznámá.

V balení je kromě disku přikládáno i praktické lanko, které umožňuje přivěsit disk například ke klíčům.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Micro USB disky od Verbatimu s kapacitou od 2 GB do 32 GB byla publikován 23. ledna 2010 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!