Micro USB disky od Verbatimu s kapacitou od 2 GB do 32 GB

Spousta hardwarových součástí počítače se občas dostane do spárů designerů, kteří si opravdu vyhrají. Ať už jde o různé ventilátory, počítačové skříně, klávesnice, LCD panely nebo reproduktory, většinou jde o vzhledově velice zajímavé kousky. Verbatim nyní vyzval ke spolupráci partu designerů a výsledkem je druhá generace miniaturních USB flash disků, které jsou jednak extrémně malých rozměrů, ale vynikají i v barvách.

Disky Verbatim

Disky Verbatim

Ve výrobě disků se velikou měrou podepsala technologie System-in-Package, elektronika disku je v podstatě „zavařena“ v pouzdře a tím chrání disk před prachem vodou i otřesy. Disky jsou k dispozici v kapacitě 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB a 32 GB. Každá kapacita má svoji barvu, Verbatim je uvádí jako Slunečně žlutá, Eukalyptově zelená, Jasně růžová, Karibská modř a Sopečně oranžová. Ceny začínají od 259 Kč za nejslabší variantu, dále si zaplatíme, 319 Kč, za 8 GB – 589 Kč, dále pak za 16 GB – 1039 Kč, cena poslední 32 GB varianty je zatím neznámá.

V balení je kromě disku přikládáno i praktické lanko, které umožňuje přivěsit disk například ke klíčům.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Micro USB disky od Verbatimu s kapacitou od 2 GB do 32 GB byla publikován 23. ledna 2010 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!