Micro USB disky od Verbatimu s kapacitou od 2 GB do 32 GB

Tagy:  Verbatim, disk, usb, usb disky, kapacita, design, barva, odolnost

Spousta hardwarových součástí počítače se občas dostane do spárů designerů, kteří si opravdu vyhrají. Ať už jde o různé ventilátory, počítačové skříně, klávesnice, LCD panely nebo reproduktory, většinou jde o vzhledově velice zajímavé kousky. Verbatim nyní vyzval ke spolupráci partu designerů a výsledkem je druhá generace miniaturních USB flash disků, které jsou jednak extrémně malých rozměrů, ale vynikají i v barvách.

Disky Verbatim

Disky Verbatim

Ve výrobě disků se velikou měrou podepsala technologie System-in-Package, elektronika disku je v podstatě „zavařena“ v pouzdře a tím chrání disk před prachem vodou i otřesy. Disky jsou k dispozici v kapacitě 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB a 32 GB. Každá kapacita má svoji barvu, Verbatim je uvádí jako Slunečně žlutá, Eukalyptově zelená, Jasně růžová, Karibská modř a Sopečně oranžová. Ceny začínají od 259 Kč za nejslabší variantu, dále si zaplatíme, 319 Kč, za 8 GB – 589 Kč, dále pak za 16 GB – 1039 Kč, cena poslední 32 GB varianty je zatím neznámá.

V balení je kromě disku přikládáno i praktické lanko, které umožňuje přivěsit disk například ke klíčům.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Micro USB disky od Verbatimu s kapacitou od 2 GB do 32 GB byla publikován 23. ledna 2010 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...