Firefox 3.6 hotov, důraz kladen na rychlost

Mozilla uvolnila ke stažení další verzi oblíbeného internetového prohlížeče Firefox, tentokrát jde o verzi 3.6, největší změny by se měly projevit hlavně na rychlosti prohlížeče, navíc by s verzí 3.6 mělo dojít k lepší kompatibilitě s novými prvky technologií CSS, DOM a HTML5.

Rychlost je vyšší u prvků stránky v JavaScriptu, JavaScript je překládán do nativního kódu automaticky při renderování uživatelského rozhraní, což rychlost podstatně zvyšuje. Z hlediska práce v prohlížeči došlo i k vizuálním změnám, respektive k funkci skrývání menu.

U operačního systému Windows 7 jde zobrazovat náhledy taskbaru pro jednotlivé otevřené panely, velice podobná funkce už s úspěchem funguje u prohlížeče Internet Explorer 8. Funkci je však nutné nejprve aktivovat.

Spíše kosmetickou změnou je kompatibilita s novými Web Open Font Format fonty.

Zdroj: Mozilla.com

Novinka Firefox 3.6 hotov, důraz kladen na rychlost byla publikován 25. ledna 2010 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. Smajlíci
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!