Symantec přichází s novou verzí Backup Exec 2010 a NetBackup 7

Tagy:  symantec, ukládání, úložiště, symantec online Backup, uložit data, virtuální disk, nová verze

Využívat online úložišť nemusí být v dnešní době příliš bezpečné, je tedy potřeba se podívat po takovém řešení, u kterého máte jistotu, že vaše data budou opravdu dobře uložené a nikdo nezvaný se k nim nedostane. Backup Exec 2010 od Symantecu by měl s novou verzí naplňovat úkol zabezpečení co nejlépe.

Nově je v Backup Exec 2010 dostupná tzv. deduplikace dat. V praxi to znamená, že kopie, která by se například ve firmě rozesílala několiksetkrát a zabrala by mnoho místa se promění v jakýsi „ukazatel“, který zabere místa nesrovnatelně méně, ale stále lze se souborem libovolně nakládat.

Symantec logo

Symantec logo

V případě druhého programu, NetBackup 7 se dočkáme hlavně nové konzole pro vytváření zpráv a celkovou správu sítě OpsCenter. Konzole je velkým krokem kupředu, protože jednak práci s programem obrovsky zjednoduší, ale také má vliv na rychlost všech operací. Samozřejmostí je zde plná kompatibilita s ostatními programy od Symantecu a internetovými službami.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Symantec přichází s novou verzí Backup Exec 2010 a NetBackup 7 byla publikován 27. ledna 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!