Symantec přichází s novou verzí Backup Exec 2010 a NetBackup 7

Tagy:  symantec, ukládání, úložiště, symantec online Backup, uložit data, virtuální disk, nová verze

Využívat online úložišť nemusí být v dnešní době příliš bezpečné, je tedy potřeba se podívat po takovém řešení, u kterého máte jistotu, že vaše data budou opravdu dobře uložené a nikdo nezvaný se k nim nedostane. Backup Exec 2010 od Symantecu by měl s novou verzí naplňovat úkol zabezpečení co nejlépe.

Nově je v Backup Exec 2010 dostupná tzv. deduplikace dat. V praxi to znamená, že kopie, která by se například ve firmě rozesílala několiksetkrát a zabrala by mnoho místa se promění v jakýsi „ukazatel“, který zabere místa nesrovnatelně méně, ale stále lze se souborem libovolně nakládat.

Symantec logo

Symantec logo

V případě druhého programu, NetBackup 7 se dočkáme hlavně nové konzole pro vytváření zpráv a celkovou správu sítě OpsCenter. Konzole je velkým krokem kupředu, protože jednak práci s programem obrovsky zjednoduší, ale také má vliv na rychlost všech operací. Samozřejmostí je zde plná kompatibilita s ostatními programy od Symantecu a internetovými službami.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Symantec přichází s novou verzí Backup Exec 2010 a NetBackup 7 byla publikován 27. ledna 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...