Symantec přichází s novou verzí Backup Exec 2010 a NetBackup 7

Tagy:  symantec, ukládání, úložiště, symantec online Backup, uložit data, virtuální disk, nová verze

Využívat online úložišť nemusí být v dnešní době příliš bezpečné, je tedy potřeba se podívat po takovém řešení, u kterého máte jistotu, že vaše data budou opravdu dobře uložené a nikdo nezvaný se k nim nedostane. Backup Exec 2010 od Symantecu by měl s novou verzí naplňovat úkol zabezpečení co nejlépe.

Nově je v Backup Exec 2010 dostupná tzv. deduplikace dat. V praxi to znamená, že kopie, která by se například ve firmě rozesílala několiksetkrát a zabrala by mnoho místa se promění v jakýsi „ukazatel“, který zabere místa nesrovnatelně méně, ale stále lze se souborem libovolně nakládat.

Symantec logo

Symantec logo

V případě druhého programu, NetBackup 7 se dočkáme hlavně nové konzole pro vytváření zpráv a celkovou správu sítě OpsCenter. Konzole je velkým krokem kupředu, protože jednak práci s programem obrovsky zjednoduší, ale také má vliv na rychlost všech operací. Samozřejmostí je zde plná kompatibilita s ostatními programy od Symantecu a internetovými službami.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Symantec přichází s novou verzí Backup Exec 2010 a NetBackup 7 byla publikován 27. ledna 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!