Valentýnské šílenství začíná, jak se to projeví ve světě IT?

Tak jako každý rok nám i letos 14. únor přinese „svátek“ Svatého Valentýna, který má být patronem všech zamilovaných a toužících po své lásce. O tom, že obchodníci zažívají právě v období okolo 14. února největší žně, a že ani oblasti počítačů se tento svátek nevyhne není třeba pochybovat.

Podle zpráv mobilního operátora T-Mobile se loni poslalo právě 14. února více SMS a MMS zpráv než v jiné dny, a to dokonce o několik desítek procent. MMS zprávy však proti tradičním SMS vedou, hlavně z toho důvodu, že SMSka je pořád jenom textová, naopak v MMS zprávě je možné zaslat jak fotku, tak krátkou animaci, což je přeci jenom lepší vyjádření emocí.

Rovněž se na Valentýna o dost více využívá i programů jako je Skype, na někoho totiž může dosednout lehká „deprese“, z toho že u sebe nemá svého miláčku a proto je řešením alespoň videohovor, kdy se dva lidé mohou navzájem vidět.

Kromě Skypu si velké věci slibuje i společnost Logitech se svým řešením Logitech Vid a také šikovný nástroj Logitech RightLight, který pomůže s řešením přesvětlení (nebo absence dostatečného světla) při videotelefonování.

Zdroj: Dataconsult.cz

Novinka Valentýnské šílenství začíná, jak se to projeví ve světě IT? byla publikován 26. ledna 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!