Valentýnské šílenství začíná, jak se to projeví ve světě IT?

Tagy:  valentýn, láska, sex, erotika, svátky, výročí, partner

Tak jako každý rok nám i letos 14. únor přinese „svátek“ Svatého Valentýna, který má být patronem všech zamilovaných a toužících po své lásce. O tom, že obchodníci zažívají právě v období okolo 14. února největší žně, a že ani oblasti počítačů se tento svátek nevyhne není třeba pochybovat.

Podle zpráv mobilního operátora T-Mobile se loni poslalo právě 14. února více SMS a MMS zpráv než v jiné dny, a to dokonce o několik desítek procent. MMS zprávy však proti tradičním SMS vedou, hlavně z toho důvodu, že SMSka je pořád jenom textová, naopak v MMS zprávě je možné zaslat jak fotku, tak krátkou animaci, což je přeci jenom lepší vyjádření emocí.

Rovněž se na Valentýna o dost více využívá i programů jako je Skype, na někoho totiž může dosednout lehká „deprese“, z toho že u sebe nemá svého miláčku a proto je řešením alespoň videohovor, kdy se dva lidé mohou navzájem vidět.

Kromě Skypu si velké věci slibuje i společnost Logitech se svým řešením Logitech Vid a také šikovný nástroj Logitech RightLight, který pomůže s řešením přesvětlení (nebo absence dostatečného světla) při videotelefonování.

Zdroj: Dataconsult.cz

Novinka Valentýnské šílenství začíná, jak se to projeví ve světě IT? byla publikován 26. ledna 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!