Symantec získal jako antivirové řešení dvě ocenění

Společnost Symantec získala se svým produktem Norton Antivirus hned dvě významná ocenění, jedno od organizace AV-Comparatives, v tomto případě se jednalo o zlaté ocenění Best Anti-Virus Product of 2009, v druhém případě jde o soutěž, kterou vyhlašuje organizace AV-Test.org mezi dvanácti nejpoužívanějšími antivirovými programy.

Norton Antivirus získal zlaté ocenění od AV-Comparatives po splnění a úspěchu u testů, které byly prováděny na konci loňského roku v osmi různých kategoriích. Mezi nejdůležitější kategorie patří ochrana před hrozbami při standardní práci s počítačem a odstranění škodlivého kódu z napadeného počítače.

Cena od AV-Test.org je potom udělována těm antivirovým programům, které zjistí nejvíce virů a červů v testovaných souborech. V souboji se „utkalo“ dvanáct antivirů, Norton Antivirus vyhrál s 98% všech odhalených hrozeb.

Zdroj: AV-Comparatives.org , AV-test.org

Novinka Symantec získal jako antivirové řešení dvě ocenění byla publikován 25. ledna 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!