Apple konečně představil iPad

Fanoušci „jablíčkáři“ se konečně dočkali, Apple totiž představil svoji novinku, hybrida mezi mobilním telefonem a notebookem, který dostal jméno iPad. Samotný šéf Applu Jobs na tiskové konferenci tvrdil, že Apple je jakýmsi mezistupněm mezi telefonem iPhone a notebookem MacBook.

iPad dostal i nový procesor Apple A4 s frekvencí 1 GHz, displej má 9,7", tvarově je iPad v podstatě čtverec, nízká je váha, ta je pouze 680 gramů. Pozitivem je, že novinka je velice tenká. Pokud se podíváme detailněji na další hardware, budou k dispozici tři varianty disků s kapacitou 16, 32 a 64 GB.

Nechybí Bluetooth a nakonec ani WiFi, mezi fanoušky se totiž vedly vášnivé debaty, jestli iPad WiFi mít bude, nebo ne. Ani softwarově se nenechalo nic náhodě, předinstalovaná je služba App Store, iTunes Store a spousta dalších aplikací, jak kancelářských tak i těch pro zábavu. Na iPadu není problém psát na QWERTY klávesnici, podle předváděcí akce je odezva i citlivost displeje velice dobrá, každopádně ale bude hardware klávesnice k dokoupení zvlášť.

Zdroj: Apple.com

Novinka Apple konečně představil iPad byla publikován 29. ledna 2010 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!